דיוות הלייקה מגיעה לישראל

פורסם ב-01 במרץ 2015 על ידי

antzela dimitriou 2אנג'לה דימיטריו המכונה "דיווה" ביוון, מגיעה לישראל בפעם הראשונה ל-2 הופעות

מאת: יוני איאטרו

הזמרת היווניה אנג'לה דימיטריו שסוגרת מעל ל-3 עשורים של קריירה מצליחה מגיעה לישראל בפעם הראשונה ב- 27 וב-28 במרץ והיא תופיע לצד הזמר אלקוס זזופולוס ברידינג 3 בת"א.

שמה האמיתי הוא אנגליקי קיורצ'קי, היא נולדה באמצע שנות החמישים למשפחה ענייה דבר שאילץ אותה לצאת לעבוד בגיל צעיר. כבר בתחילת הקריירה המוזיקלית שלה היא שיתפה פעולה עם השמות הגדולים בתעשיית המוזיקה היוונית כמו ואסיליס צ'יצאניס, סטרטוס דיוניסיו, פולי פאנו ועוד. בשנת 1980 היא השתתפה בפסטיבל שירי סלוניקי עם השיר "אילו יכולתי" של מיכאליס ארכודידיס אך לא ממש הצליחה לפרוץ כדוגמת אמנים אחרים.

 

"הלהבות של ערבי שבת" משנת 1988

  "מרגליות" משנת 1996


 

אלבומה הראשון "למה אתה מאחר לבוא" יצא במהלך שנת 1980 וזכה להצלחה גדולה. בשנת 1982 היא חתמה את החוזה הראשון שלה עם חברת התקליטים CBS  SONY MUSIC. את העלייה שלה לצמרת המוזיקלית עשתה בשיתוף יוצרים רבים ביניהם, כריסטוס ניקולופולוס, סטמטיס ספאנודקיס, לאקיס פפדופולוס, פיבוס ועוד.

עד כה הקליטה 22 אלבומים שרובם זכו להצלחה גם במדינות השכנות כמו ישראל, טורקיה, לבנון ומצרים. בין השירים היותר מפורסמים שלה: "איזו הקרבה" משנת 1985, "הגרושים" משנת 1986, "הלהבות של ערבי שבת" משנת 1988,  "אין לך בושה" משנת 1989, "שמיים","הכל בגלל האהבה" משנת 1990, "כבה אורות עצום עיניים" משנת 1993, "אני אישה" משנת 1995, "מרגליות" משנת 1996 ועוד.

תגובותתגובות »

עדיין אין תגובות.

שם (חובה)
דוא"ל (חובה - לא יוצג)
אתר
תגובתך (הקטנה | הגדלה)


עקבו אחרינו

פרסומת

 

כסף קל

 


אחסון אתרים - https://www.webstuff.co.il/s-hosting.asp
פרסום באינטרנט - http://www.cash4mail.co.il/adv-minisite2.asp
דיוור ניוזלטר - http://www.shivuk.net/דיוור_אלקטרוני.asp
שרת רדיו - http://www.stream.org.il
חנות וירטואלית -
http://www.websale.co.il