ניקוס ורטיס מתייחס לראשונה לשמועות סביב נטיותיו המיניות

nikos vertis 2013"כשאמצא את האישה של חיי זה יתפרסם בפומבי באופן רשמי"

מאת: אנה צ'יאלטה

ניקוס ורטיס מתייחס לראשונה לשמועות סביב נטיותיו המיניות, אך נשאלת השאלה מדוע לא נראה עם בת זוג מעולם. "כל השמועות האלה מצחיקות אותי וכל הנאמר נלקח בהומור. ההתעסקות סביב הנושא לא מקובלת, אבל, מבחינתי אני לא ממש מייחס לזה חשיבות רבה. כשטוב לך עם עצמך אתה לא צריך להוכיח לאחרים משהו או לרצות אותם. אני לא ממש מתעסק עם כל הנושא הזה. בהולנד, למשל, במדינה בה גדלתי, לא עושים עניין מנושאים כאלה, ההולנדים אנשים פתוחים וליברליים ואתה לא צריך להסתתר, תיקחו למשל את נושא הסמים שם זה מותר וחופשי. גם כשהיו זמינים בכל מקום בשבילי מעולם לא נגעתי בהם."

עוד הוסיף בראיון בנושא בת הזוג שעוד לא נראתה מעולם בפומבי אמר הזמר:  "אני מעדיף לא להציג בפומבי את הזוגיות שלי, גם אם מדובר במשהו זמני או רציני. לא הייתי רוצה לתת לאישה שאיתי להרגיש במקום השני כשישוו אותה מדורי הרכילות לקודמות שהיו. האישה שאתחתן איתה תהיה בשבילי מספר אחת. כשאמצא את האישה של חיי זה יתפרסם בפומבי באופן רשמי".

שווה לקרוא

יאניס פלוטארכוס מבצע את "אנה" של טאקיס בוגאס

חברת התקליטים ספייסי משלבת כוחות עם המלחין של הלהיטים הגדולים והנצחיים טאקיס בוגאס ויחד הם מציגים את אוסף המוסיקה שכותרתו "Takis Bougas: My Songs".

השאר תגובה