הופעה

האנגר 11 HAANGAR

שלומי סרנגה, שגריר המוזיקה היוונית בישראל, חוגג 30 שנות קריירה במופע חגיגי ענק בהאנגר 11 בתל אביב. אורחת מיוחדת: פיצה פאפאדופולו | יום שלישי 28 במאי 2024

 

זמרים: שלומי סרנגה, פיצה פאפאדופולו
ימים המופע: שלישי, 28 במאי 2024
כתובת: האנגר 11 נמל תל אביב
מחירים: החל מ-199 ₪

לפרטים נוספים ויצירת קשר: "קופת תל אביב" בטלפון: *2207 ובאתר:  לרכישת כרטיסים אונליין לחצו כאן

שלומי סרנגה, שאחראי על צמיחתה המחודשת של המוזיקה היוונית בישראל יעלה לראשונה על במת האנגר 11 במופע יחיד, כשהוא מלווה בלהקתו מאתונה, המונה 11 נגנים מהשורה הראשונה ביוון ויארח את הזמרת היוונייה בעלת הקול הייחודי – פיצה פאפאדופולו, גדולת זמרות יוון. יחד יבצעו השניים דואטים מיוחדים ומפתיעים.

בשנים האחרונות, במקביל להופעותיו בישראל, שלומי סרנגה נמצא על קו תל אביב – אתונה, מלווה בלהקתו מאתונה. במופע סוחף ומרגש במיוחד שלומי סרנגה יבצע את כל להיטיו הגדולים והקלאסיקות היפות של המוזיקה היוונית בניצוחו של המאסטרו היווני ונגליס וסיליו.

מה שהחל לפני 30 שנה במועדונים היווניים המיתולוגים בארץ, המשיך לקריירה מוסיקאלית מפוארת בארץ וגם ביוון. ההופעות, ההצלחות, התרבות היוונית אשר ספג, תקופת שהות ארוכה ביוון, שם היה מופיע מדי ערב  במועדון הלילה האתונאי היוקרתי – "חבית הזהב" ככוכב המועדון והפופולריות בקרב העם היווני, בעיקר בשל הדמיון הגדול לקולו של הזמר היווני סטליוס קזנג'ידיס, אשר הכתיר את שלומי סרנגה ליורשו היוו את הפריצה הגדולה שלו.

הקריירה המפוארת של שלומי סרנגה מהווה אבן דרך במוזיקה היוונית, אשר נסללה עם השנים והפכה אותו לזמר המוביל ביותר במוזיקה היוונית בארץ.

שלומי סרנגה: "אני שמח ונרגש לקראת המופע. כל הזיכרונות, כל החוויות וכל הרגעים היפים במופע שמבחינתי הוא רגע אישי ומיוחד בקריירה והפעם עם הלהקה שלי מאתונה על הבמה בישראל ביחד עם אלני ויטלי הענקית שאני מאוד אוהב ומתרגש לארח. את שאר האורחים וההפתעות אנחנו שומרים בסוד לערב המופע, מחכה לפגוש אתכם ולחגוג איתכם".

 

 

 

שווה לקרוא

יאסו ת"א – YASSOU TEL AVIV

קבלת שבת ביאסו ת"א עם מיטב אמני יוון בליווי נגנים | בכל שישי משעה 14:00