ניקיפורוס ונינו חוזרים ל"רומיאו"!

מועדון רומיאו חוזר עם הזמרים הגדולים ניקיפורוס ונינו החל מיום חמישי 7/9!

ניקיפורוס ונינו חוזרים מפגרת הקיץ למועדון "רומיאו" החל מיום חמישי ה-7 לספטמבר, בכל חמישי ושבת!

בהופעת הבכורה שתתקיים ביום חמישי ה-7 לספטמבר יתארחו זמרים נוספים יחד עם ניקיפורוס ונינו: כריסטינה מיליו, יאניס גרוסיס, אפרודיטה האצימינאס ומריוס פסיאלי.

ניקיפורוס, אחד הזמרים המצליחים ביותר בדורו, עם רפרטואר להיטים מצליחים במיוחד ומיליוני צפיות ביוטיוב, חוזר לבמת "רומיאו" מוכן יותר מתמיד להביא את הקהל לגבהים חדשים במופע מלהיב ומרגש.

נינו, הזמר המצליח שמאחוריו אינספור הצלחות לזכותו הן כזמר והן כיוצר, חוזר לקדמת הבמה עם סגנונו הייחודי וה"סטאר קוואליטי" שמתפרץ ממנו.

הזמרת המרשימה כריסטינה מיליו, תתארח בערב הבכורה תציג ובגדול את יכולותיה הווקאליות ונוכחותה הבימתית, בהופעה שתרתק את הקהל יחד עם הזמר הפופולרי יאניס גרוסיס, שיביא גם הוא את הופעתו הנפלאה לקדמת הבמה.

את ההרכב משלימים הזמרת המבטיחה אפרודיטה האצימינאס, שגונבת את ההצגה הן ביופייה הייחודי והן בנוכחותה הבימתית העוצמתית, והזמר העולה מריוס פסיאליס.

מועדון רומיאו יחזור לפעילות החל מה-7/9 בכל חמישי וראשון, להזמנות לחצו כאן: רומיאו – ROMEO

 

 

 

שווה לקרוא

פאנוס קאלידיס מגיע לישראל להופעה בלתי נשכחת!

הזמר היווני המפורסם פאנוס קאלידיס מגיע למועדון הוויליום בראשון לציון ב-19 ביולי להופעה בפעם הראשונה בישראל. עם קולו המיוחד והאנרגיה המתפרצת, קאלידיס ילווה בזמרים נוספים שיבטיחו חוויה מוזיקלית עשירה ובלתי נשכחת