הופעה

אלקיסטיס פרוטופסלטי מקרבת לבבות

אלקיסטיס פרוטופסלטי, גדולת זמרות יוון, הוכיחה את הצד היפה של האומנות במיוחד ברגעי משבר 

רחובות אתונה נהנו בשבת האחרונה מקונצרט מיוחד של האמנית הידועה, עם "בימת" משאית שהוקמה במיוחד לרגל האירוע, והקיפה את העיר אתונה במשך שלוש שעות וחצי. המשאית קיימה עצירות יזומות קצרות בכיכרות המרכזיים בעיר ובשני בתי חולים עיקריים כהוקרה לצוותים הרפואיים הנלחמים במגפת הקורונה. שם באווירה מרגשת מאוד רופאים, אחיות וקרובי המטופלים מחאו כפיים בחום לאלקיסטיס פרוטופסלי. מוקדם יותר היא עברה מול ארמון מקסימוס, שם יצא ראש הממשלה קיאראקוס מיצוטקיס לרחובות לזמן מה וקידם את פני הזמרת והמוזיקאים שלה בברכה.

משעה 11 בבוקר, רחובות הבירה היו מלאים בצלילים ורגשות, כאשר אלקיסטיס פרוטופסאלטי, על הבמה המקורית של המשאית הלבנה של עיריית אתונה, שרה שירים נפלאים, והזמינה את התושבים להפוך לצופים ומשתתפים בחוויה ייחודית. אלפי אתונאים יצאו למרפסותיהם ופתחו את חלונותיהם. הם נהנו ומחאו כפיים בהתלהבות וברגש במסע המוזיקלי המיוחד הזה שהפיץ אופטימיות ושמחה לרחובות הבירה ולבבות האנשים, והזכירו להם כי זה הזמן להיות מאוחדים מתמיד.

את היוזמה הנהדרת הזו הגתה פרוטופסלטי ,ללא כוונת רווח,  מול ראש עיירית אתונה, קוסטאס בקוגיאניס, וזה נענה מיד בחיוב: " בואו נמלא את השכונות שלנו בצבע ובמוזיקה. בואו נלך נגד מצב הרוח של היום בחיוך, עם כמה רגעים נעימים. אנו עושים כל שביכולתנו בכדי להתמודד עם המשבר, אך אנו מפנים את תשומת ליבנו לצד החיובי של החיים, למסרים האופטימיים שאנו יכולים למשוך ממנו. ומה שיותר אופטימי זה לפתוח את החלון שלך וליהנות מקולה ומנוכחותה של אחת הזמרות החשובות במדינה, אלקיסטי פרוטופסלי, שהיום שיתפה מסרים כאלה בכל פינות העיר. אני מודה לה, לא רק מכיוון שהיא כיכבה בפעולה הזו של העירייה שלנו, אלא גם בגלל שהחיוך שלה וקולה העניקו לנו את טעם האביב."

יוזמה מבורכת של האמנית הנפלאה, פרוטופסלטי, כן ירבו כמותה!

 

תמונות:  אלקיסטיס פרוטופסלטי ניהול אישי

 

שווה לקרוא

פאולה תופיע במועדון הקטאליה לעונת הקיץ 2024

לאחר עונת חורף מוצלחת במיוחד באתונה, פאולה האהובה תופיע מסוף מאי במועדון הקטאליה שבעיר הולדתה …