הופעה

קונסטנטינוס ארגירוס בישראל

קונסנטינוס ארגירוס, הכוכב הצעיר והמצליח מיוון הגיע לישראל בפעם הראשונה להופעת בכורה.

לקראת הופעתו המשותפת עם אייל גולן ומשה פרץ בהיכל פיס ארנה בירושלים ב – 11.4 התארח הזמר לראיון מיוחד עם יוני איאטרו וענבל דן באולפן הפתוח של רדיו כחול יוון, אשר הוקם באופן חגיגי במסעדת "פראקאלו" ביפו.

בראיון שנמשך כשעה שאלנו את ארגירוס שאלות מעניינות בעניין הקריירה המוזיקלית הענפה שלו, החיבור לישראל וכמובן, תוכניות להמשך הדרך. ארגירוס שיתף אותנו בהתרגשות הגדולה שלו להגיע בפעם הראשונה לישראל:" המדינה שלכם מאוד יפה בעיניי, האנשים חמים ומקסימים וההישגים המרשימים אליה הגיעה ישראל עד כה מעוררי השראה".  שאלנו את ארגירוס על דרכו המקצועית המיוחדת וכיצד מצליח לשמר ולהגדיל את ההצלחה משנה לשנה , בתגובתו מסר כי סוד ההצלחה הוא אהבה גדולה לעשייה שלו ולאנשים אשר נותנים לו כוח להמשיך וליצור. כאשר נשאל מניין שואב את הכוח וההשראה לעבודתו המוזיקלית, אמר :" המשפחה שלי היא הכוח שלי. לולא האנשים היקרים לי לא יכולתי להגיע למקום בו אני נמצא". באשר לחיבור לישראל, ציין ארגירוס את הערכתו הגדולה לשני האומנים הגדולים, אייל גולן ומשה פרץ ,אשר נתנו במה להגעתו למופע בכורה משותף.  כמו כן, הדגיש את אהבתו הגדולה לקהל הישראלי אשר פוקד את הופעותיו ביוון בכל סופ"ש: " אני מאוד שמח לפגוש אנשים מישראל בהופעות שלי ביוון ומודה להם על האהבה והתמיכה".

לסיום, הצהיר ארגירוס כי הגעתו לישראל בפעם הראשונה היא רק יריעת הפתיחה והוא מצפה להמשך שיתוף פעולה פורה ומהנה ,אשר יניב הופעות נוספות בארץ.

 

 

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות