יורגוס מאזונקיס למען זכויות הילד

יורגוס מזונאקיס האחד והיחיד מזמין את הקהל לשלושה קונצרטים מיוחדים כיוזמה לקידום זכויות הילד ברחבי יוון.

אין זו הפעם הראשונה בה אנו פוגשים את יורגוס מזונאקיס, האמן היווני הייחודי ביוזמות ברוכות למען הקהילה.
בפרט בשנת המשבר העולמי ניכר, כי האמן הנערץ מקדם מגוון פעולות אשר תורמות לקהילה כולה. היוזמה העכשווית עוסקת בקידום מעמד הילד לשוויון הזדמנויות ונועדה להגן על זכויותיהם.
מדובר במופע חי מקוון שיועבר גם ברשתות החברתיות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וירתום את קהל הצופים לפעולה, להיות חלק פעיל מהיוזמה.
המופע יתקיים בשלושה מועדים, כאשר לכל מופע כותרת, או נושא משלה. ביחד, שלושתם יהוו כעין טרילוגיה מוזיקלית אשר תיגע בלבבות כולם.
מזונאקיס יבצע במופעים אלו את שיריו המוכרים, אך גם קאברים לשירים ולמצבעים אהובים אחרים ביוון.

להלן תיאור הקונצרטים בשידור חי:

קונצרט מס' 1 –  "אני חוגג. אני נולד מחדש." המופע יתקיים ביום שישי, 5 במרץ 2021, בשעה 21:00, באולם המלך ג'ורג' טיודור ויהיה קונצרט יום הולדת של ג'ורג' מזונאקיס . המערכה הראשונה של הטרילוגיה תהיה בעלת אופי סמלי וחגיגי עבור מזונאקיס, שכן היא מתרחשת יום לאחר יום הולדתו. הזמר האותנטי יחגוג את יום הולדתו, וישלח מסר מהדהד של אופטימיות ו"לידה מחדש "דרך חוויה מוזיקלית ייחודית, שיסיע אותנו בקולו הנדיר ובהצלחותיו הנצחיות.

קונצרט מס' 2-  "מיתרים רגישים. ידיים מבורכות." המופע יתקיים ביום שישי, 26 במרץ, 2021, בשעה 21:00  עם "אצבעות זהב" של הבוזוקי מיוון בהשראת יוזמתו של מאזונקיס "בוזוקי. המיתרים הרגישים " למיזם זה יש אופי של משימת חיים מבחינתו, להוקיר את הבוזוקי, סמל כלי הנגינה היווני אשר פועם בליבם של כל חובבי הז'אנר.

קונצרט מס' 3 – "מילים אהובות. מוזיקה בלתי נשכחת." המופע יתקיים ביום ראשון, 18 באפריל 2021, בזמן בו הציבור יבחר באמצעות הצבעה מיוחדת ברשתות החברתיות וב- www.georgiosmazonakis.com . המערכה השלישית תביא לשיאה של הטרילוגיה עם חותם מוזיקלי ייחודי של מזונאקיס, עם הנימה והעוצמה המיוחדים שלו.

צפו בהזמנה מתוך חשבון האינסטגרם של האומן:

 

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות

השאר תגובה