הופעה

לנה זבגרה ממשיכה ממשיכה את מסע ההופעות שלה ברחבי יוון

זו ללא ספק הייתה השנה של לנה זבגרה שנחשבת לדבר הגדול הבא בז'אנר מוזיקת ​​הלייקו היוונית. המופע החי שלה "קיץ מלא ברגעים" צבר תאוצה ונרשם כהצלחה גדולה ברחבי יוון, מופעים יצאו לפרסום והיו לסולד אאוט כבר באותו היום

למרות שלמדה כלכלה באוניברסיטת מקדוניה, אהבתה האמתית והגדולה הייתה לשירה ולמוסיקה. באחת מההופעות החיות שלה ברחבי צפון יוון, המפיק מיכליס טוראצידיס גילה אותה. הוא מיד האמין בכישרון שבה והשקיע בקידומה. במהרה שיריה של זבגרה הפכו להיות מושמעים בכול תחנות הרדיו האפשריות וכך גם נחשפה לקהל יעד מסביב לעולם וזכתה באהבתם. הטון העממי האותנטי שלה, הנוכחות הבימתית והמופע המוזיקלי הייחודי שהיא מציגה הפך אותה לפרפורמרית ייחודית בנוף וזיכה אותה באהבת הקהל מהרגע הראשון.

ב-2018 הוציאה את השיר הראשון שלה "אוניירה", שנכתב על ידי מיכליס טוראצידיס, ואסיליס קראס וג'ני ציקו, ואחריו "סימרה קאי אבריו", "אלה אלה" ולייב אנפלאגד. שירים שהגיעו לראש המצעדים הדיגיטליים, שידורי הרדיו ובמצעדים בזמן שהפכו לוויראליים ברשתות החברתיות וספרו מיליוני צפיות ביוטיוב.

בקיץ 2019 היא קבעה שיא, כשהופיעה ביותר מ-70 ערים ברחבי יוון. בסתיו של אותה שנה, היא שרה לראשונה במסלול גדול באתונה וכיום תוך כדי מסע ההופעות היא מוצאת גם את הזמן להקליט חומרים חדשים לקראת הסיבוב הבא.

 

 

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות

השאר תגובה