פאנוס קיאמוס חושף

פאנוס קיאמוס, הזמר היווני הנערץ, חושף פרטים על חייו האישיים

פאנו קיאמוס נולד באתונה באוקטובר 1975. הוא אומן בעל נטייה מולדת לשיר. למרות שלאחר שסיים את לימודיו בתיכון שובץ בבית הספר לרפואה, הוא החליט בשנת 1994 לרדוף אחר חלומו לראשונה ולתבוע מקום בסצנת המוזיקה היוונית. ובאותה עת משתתף בשיעורי גיטרה ותורת המוזיקה.

הנועזות והכישרון שלו הובילו אותו, מהשנים הראשונות בקריירה, לצד של זמרים יוונים ידועים, כמו טוליס ווסקופולוס, מאקיס כריסטודולופולוס ואלני דימו, ושמו התפרסם במהרה בקרב הציבור היווני. כולם מדברים על בחור כריזמטי עם מראה טוב, נוכחות בימתית מלאת אנרגיה, אך מעל הכל לקול מיוחד ומאוד מבטיח. עתיד מזהיר לפניו, מה שהופך אותו לאחד הזמרים האהובים ביותר. מערכת היחסים שלו עם עולם המוזיקה נמשכת כבר מעל 2 עשורים, מכיוון שהוא נמצא בתחום זה מאז 1998. מדובר במערכת יחסים כנה המבוססת על תקשורת ואמת מקצועית ואישית. 

לאחרונה דווח ביוון , כי הזמר האהוב ואשתו החליטו ללכת בדרכים נפרדות. לאחר 12 שנות נישואים ושלושה ילדים, החליטו בני הזוג להתגרש. עם זאת, פאנוס קיאמוס וזכארולה מורקוגיאני, שקיבלו את החלטת הגירושין יחד, מנהלים מערכת יחסים מושלמת כאשר הם ממשיכים לחיות תחת אותה קורת גג, בביתם באנאביסוס.

החל מ – 3.7.20 יפתח קיאמוס את עונת הופעות הקיץ שלו במועדון הפוסידוניו שבאתונה.

 

שווה לקרוא

יאסו ת"א שוברים צלחות – YASSOU TEL AVIV

"שוברים צלחות" הליין החדש של יאסו ת"א עם מיטב אמני יוון בהופעה חיה | ראשון 21.07