הזמר היווני האגדי ת'מיס אדמנדידיס מגיע לישראל להופעה חגיגית לציון 45 שנות קריירה!

האנגר 11 בנמל תל אביב יתמלא ב-12 בספטמבר בצלילים המופלאים של הזמר היווני האהוב, ת'מיס אדמנדידיס, לרגל חגיגות 45 שנים לקריירה שלו.

תמיס אדמנטידיס בישראל

ת'מיס אדמנדידיס, שהחל את דרכו המוזיקלית בשנות ה-70, הפך במהרה לאחד הקולות המוכרים והאהובים ביוון. עם קולו העמוק והמרגש הוא הצליח לכבוש את  לא רק את לבבות הקהל היווני אלא גם את הישראלי. במהלך הקריירה שלו הוציא אדמנדידיס עשרות אלבומים ולהיטים שכבשו את המצעדים והפכו לנכסי צאן ברזל במוזיקה היוונית.

בין השירים המוכרים ביותר של ת'מיס ניתן למצוא את  I Nihta Mirizi Giasemi, Stin Kardia, Ma Pou Na Pao, Xartina Oneira ועוד שירים רבים וטובים. הרפרטואר העשיר והמגוון שלו משלב בלדות נוגעות ללב לצד שירים קצביים ומקפיצים, שכולם יחד יוצרים חוויה מוזיקלית ייחודית.

זוהי הזדמנות נדירה לחוות את הקסם של ת'מיס אדמנדידיס מקרוב ולהיות חלק מהחגיגה היוונית הגדולה של השנה. כרטיסים ניתן לרכוש דרך האתר או בטלפון. אל תפספסו את ההזדמנות להיות חלק מערב מוזיקלי בלתי נשכח!

תאריך: יום חמישי, 12/9
שעה: 22:00
מקום: האנגר 11

להזמנת מקומות חייגו >> מישראל 03-9010960 מיוון 211-8508005
פרטים נוספים בוואטסאפ >> https://wa.me/972529964040

שווה לקרוא

יורגוס ליבאניס מביא לנו את הקיץ!

יורגוס ליבאניס, אחד השמות הבולטים במוזיקה היוונית העכשווית, מוציא שיר חדש ומרענן בשם "Ftiahno kalokeria" (אני יוצר קיצים). השיר החדש מביא איתו ניחוח של חופש, חום ואהבה, בדיוק כמו שהקיץ היווני יודע להציע

השאר תגובה