דואט חדש לחאריס אלקסיו ויסמין לוי | "THIS SHADOW"- "הצל הזה"

חאריס אלקסיו ויסמין לוי, שתיים מגדולות הזמרים הים תיכוניים בזמננו, משתפות פעולה בפעם הראשונה בסינגל החדש "This Shadow".

כוכבת הלאדינו יסמין לוי חברה לזמרת היווניה האגדית חאריס אלקסיו, בכתיבת והוצאת הסינגל העצמתי "'This Shadow".

הסיפור של שיתוף הפעולה הזה החל עם שיחת טלפון של יסמין לוי לחאריס אלקסיו לפני כשנה. יסמין ביקשה מחאריס לקחת חלק באלבום החדש שלה שהיה בשלבי עשיה, תוך שהיא מציינת ששיתוף פעולה עם הזמרת האייקונית, אותה תמיד העריצה, יהיה עבורה בגדר הגשמת חלום. חאריס אלקסיו, שפגשה את יסמין לוי לפני כמה שנים באתונה, הייתה פתוחה לרעיון ומעט לאחר מכן, שתי הזמרות החלו להחליף רעיונות ביניהן. המשותף לשתי הזמרות בקשר לשיר הוא הרגש האישי העמוק בטקסט המשותף.

יסמין לוי כתבה את המוזיקה והמילים בספרדית ואילו חאריס אלקסיו כתבה את המילים שלה ביוונית. התוצאה הסופית של שיתוף הפעולה החד פעמי הזה הוא השיר "This Shadow". הוא מספר סיפור אישי מאוד, משלב היצירה שלו ועד צאתו. חאריס אלקסיו הקליטה את השירה שלה באולפני Black Rock Studios בסנטוריני, ויסמין לוי הקליטה את השיר בתל אביב, היכן שגם הופק על ידי שותפה הוותיק ליצירה, הגיטריסט יחיאל חסון.

קרדיט: הליקון מיוזיק

xio

שווה לקרוא

גוגו לידאקי בסינגל חדש

גוגו לידאקי – Apodeikseis

גוגו לידאקי היא השם החם הבא בסצנת הלאיקו ביוון. אחרי שהזמרת הצעירה מהאי כרתים כבשה את הבמות לא רק ביוון, אלא גם בבולגריה ואלבניה, עכשיו מגיעה הפריצה הגדולה שלה ביוון בזכות שיתוף פעולה עם המלחין הידוע קיריאקוס פפדופולוס.