הופעה

כריסטוס מנידיאטיס חוזר לישראל

הזמר היווני האהוב, כריסטוס מנידיאטיס, חוזר לישראל להופעה אחת יחידה ומיוחדת במועדון "B SIDE BY ZAPPA" בתל אביב

כריסטוס מנידיאטיס אחד מגדולי הזמר היווני מופיע כיום על הבמות הגדולות ביוון ושיתף פעולה בעבר על הבמה עם ענקי הדור כמו וואסיליס קאראס, נטסה תיאודורידו, ניקוס מקרופולוס, קטי גארבי ועוד…
פרץ לחיינו בשנת 2004 ומאז נסק לראש טבלאות המצעדים עם להיטים כמו " טא קאלה פדייה " (הילדים הטובים) " גירנה קסאנא " (תחזרי שוב) " טא קלידייה " (המפתחות) ועוד הרבה להיטים אחרים וטובים.
בצירוף הכוכבת הענקית יוליה קאלימני, אשר התגלתה בתוכנית הריאליטי " דה וויס "- יוון ומאז הפכה לאהובת הקהל הישראלי וביקרה בארץ להופעות רבות. השנה יוליה בלטה במיוחד בזכות הדואט המצליח שלה " גינקה אינה" (אישה היא..) ביחד עם ענק הזמר סטמאטיס גונידיס בשיר המקדש ומהלל את כוחה ומשמעותה של האישה בחיי האדם.
הכוכב הישראלי-יווני שלנו, עידן סלע, הכובש כל במה יוונית בישראל ונערץ מאוד בקרב חובבי הז'אנר היווני בארץ. לאחרונה פרץ גם בקהילות היווניות מחוץ לגבולות ישראל בזכות להיטיו ביוונית "אונירבומיי" (חולם אותה) & " סה גירבו טיס ניכטס" (מקנא לך בלילות).
הכוכבים הגדולים הללו חוברים יחדיו על במה אחת כדי להציג בפניכם מופע חדש וייחודי מסוגו הישר מיוון בישראל !

יום חמישי | 4.11 | "B SIDE BY ZAPPA" בתל אביב

לפרטים נוספים ויצירת קשר
הפקה : אינסטה הפקות 052-8097223 ,  מאזוקו גריק פרודקשיין  055-9205919
כרטיסים בקופות זאפה בטלפון: *9080 ובקופות איוונטים *9066
ובאתר: לרכישת כרטיסים אונליין לחצו כאן  או  לרכישת כרטיסים אונליין באתר לחצו כאן

 

 

שווה לקרוא

ערוץ המוזיקה היוונית MAD עכשיו בישראל!

בלעדי ללקוחות HOT, ערוץ המוזיקה היווני MAD הגיע לישראל! כל הלהיטים של הזמרים שאתם הכי אוהבים במקום אחד, החל מהקלאסיקות ועד לפופ היווני העכשיווי שכובש את מצעדי הפזמונים.

השאר תגובה