זפיריס מלאס מגיע לישראל

זפיריס מלאס מוותיקי ז'אנר לייקו היווני האותנטי בדרך למופע נוסף בישראל

זפיריס מלאס מוותיקי ז'אנר לייקו היווני האותנטי מופיע על הבמות הגדולות ביון משלהי שנות ה- 60 ועד היום. במהלך שנות הקריירה המוזיקלית הענפה שלו הופיע יחד עם גדולי הזמר היווני: וסיליס קאראס, מנוליס אנגלופולוס ועוד רבים אחרים.

מלאס נולד ב 13 באוקטובר 1952 בקסנת'י שבצפון יוון  למשפחה קשת יום. התייתם מהוריו בגיל צעיר וגידל את שלוש אחיותיו.  הוא נשוי באושר לקונסדנטינה כבר למעלה מ- 3 עשורים ולהם שלושה ילדים ונכדים. מלאס נוהג לומר בכל הזדמנות כי משפחתו היא מקור הכוח שלו ולה הוא נוהג להקדיש את מרב זמנו הפנוי.

בצעירותו הופיע במועדונים קטנים עד שחברת התקליטים "קוסמוס" המפורסמת דיאז הבחינה בכישוריי השירה המיוחדים שלו וביחד מינפו את הקריירה המוזיקלית. רפרטואר האלבומים שהקליט עד היום מונה לא פחות מ- 32 אלבומים, כאשר בשנת 1983 יצא לאור אלבומו הראשון הנושא את השם "בואו נשנה נושא". בשנת 1988 יצא לאור אלבום מיוחד שהוקלט ביחד עם וסיליס קאראס בסלוניקי. בשנת 1990 יצא אלבום המוקדש כולו למנוליס אנגלופולוס. בשנת 1991 יצא הלהיט "O IDIOS ANTHROPOS " אשר נשא גם את שם האלבום. בשנת 1992 נולד אלבום ההופעה החיה הראשון שלו.

מי שזוכה לראות את מלאס בהופעה חיה, לא יכול שלא להתרגש מנוכחתו הענווה, היחס האישי שמעניק לקהל וכמובן, לקולו העמוק אשר מרטיט את ליבם של כל אדוקי ז'אנר הלייקו העממי.

זאפיריס מלאס יופיע בישראל ב-24 בפברואר במועדון הלידו, רח' האורגים 10 בחלון, במופע לייקו אותנטי, חם ונוגע ללב.

לפרטים נוספים ויצירת קשר לחצו כאן

הפקה : ויטלי לוי הפקות
כרטיסים בטלפון: 0542974144

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות