סינגל חדש: לוקאס יוראקס – "בפעם הראשונה"

לוקאס יורקאסעוד לא עבר חודש מאז שלוקאס יורקאס עמד על במת האירוויזיון בגרמניה והביא את יוון להישגים בלתי צפויים כמו המקום השביעי בגמר (והמקום השלישי בהצבעת הקהל) ונצחון בחצי הגמר, ויורקאס כבר ממשיך בדרכו אל אלבום הבכורה שלו שאמור לצאת בספטמבר בחברת התקליטים EMI.

השבוע יצאה סנונית ראשונה מהאלבום הזה, שנקראת "בפעם הראשונה" (Gia Proti Fora) שהלחין יאניס כריסטוד'ולופולוס וכתבה אלאנה ורחאלי. השניים אחראים גם על כתיבת השיר שייצג את יוון באירוויזיון, Watch My Dance. יורקאס, שזכה בתכנית הריאליטי "אקס פקטור" ב2009 זכה אז גם לחוזה הקלטות וסינגל עם חמישה שירים שכתב לו יורגוס ת'אופנוס שוחרר מספר חודשים לאחר זכייתו. במהלך שנת 2010, בעקבות סכסוך משפטי עם ת'אופנוס נפרדו דרכיהם של לוקאס יוראקס וחברת סוני מיוזיק. יורקאס המשיך להופיע במועדוני אתונה לצד הזמרים היוונים הגדולים החל מיורגוס מזונאקיס ועד לפגי זינה וד'ימיטריס מיטרופנוס. בהופעות האלו הוא התוודע גם לבעלה של פגי זינה ומנהלה האישי, יורגוס ליראס, ששידך אותו עם חברת התקליטים של זינה, EMI, ובהמשך כשבחברה חיפשו שיר מתאים לקדם האירוויזיון הוא הכיר ליורקאס גם את כריסטוד'ולופולוס ו-ורחאלי שכתבו יחד את אלבומה האחרון של זינה. לאחר ששיתוף הפעולה האירוויזיוני של השלושה התברר כמוצלח במיוחד, נראה כי הם ימשיכו בשיתוף הפעולה הזה גם בעתיד.

יורקאס, אגב, מופיע בימים אלו לצדו של הזמר והמלחין יורגוס סבאניס, במועדון ברברלה בסלוניקי בימי שישי ושבת.

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה