פיקס לקס חוזרים עם אלבום הופעה חיה חדש!

שבע שנים לאחר פירוקה של להקת פיקס לקס, שנחשבת כאחת מלהקות הרוק המובילות בהיסטוריה של המוזיקה היוונית, החלה את פעילותה בשנת 1989 ועיצבה את הרוק היווני של שנות התשעים, התאחדה השנה הלהקה לסיבוב הופעות משותף. לצער כולם, חבר הלהקה מאנוס קסיד'וס שהיה אמור ליטול חלק באיחוד נפטר בשנה שעברה, אבל כל שאר חברי הלהקה הגיעו לסיבוב ההופעות שנפתח בשתי הופעות ביאנינה ב8 וב9 ביוני האחרון. שתי ההופעות האלו הפכו לאלבום בהופעה חיה, שבע שנים לאחר שיצא אלבומם האחרון, גם כן בהופעה חיה – שתיעדה אז את שני מופעי הפרידה שלהם.

האלבום החדש, שיצא השבוע ויוצא למכירה באצטדיון האולימפי באתונה בהופעת הענק של הלהקה שם ב13 ביולי, כולל 17 שירים – רובם ככולם מלהיטיה הגדולים של הלהקה דוגמת monaksia mou ola (לו אתם יכולים להאזין כאן), poula me, anoites agapes, epapses agapi na thimizeis ועוד שירים רבים וטובים. באלבום נכלל גם השיר an tha bourousa ton kosmo na allaza (אם יכולתי לשנות את העולם), שיר שכתב וביצע סולן הלהקה, פיליפוס פליאטסיקאס, בקריירת הסולו שפצח בה לאחר פירוק הלהקה. השיר הפך ללהיט ענק ולכן נכלל גם בהופעה.

שווה לקרוא

ונטי קלאב – VENTI CLUB

אחד ממקומות הבילוי הטובים ביותר בדאונטאון של אתונה ממוקם בפסירי וקוראים לו ונטי. המועדון עם מוזיקת המיינסטרים הבינלאומית תמיד נשאר מלא | ימי שישי ושבת

השאר תגובה