הופעה

אנדראס סטאמוס אופטימי

אנדראס סטאמוס  : "האנשים חוסכים את כספם כדי לבוא ולבלות במועדונים" בראיון שנתן אנדרס סטאמוס למגזין Tralala  דיבר  בגילוי לב על המצב הכלכלי ביוון והשפעתו על חיי הלילה

אנדראס סטאמוס כוכב עולה בז'אנר הלאיקה, מופיע מדי סוף שבוע עם קוסטס קארפוטיס והלנה פאפאריזו  במועדון Frangelico  שבאתונה. בראיון שנתן לפני מספר ימים עונה באומץ על השאלות הנוגעות למצב הכלכלי  ביוון. התשובות שלו היו די אופטימיות כפי שתוכלו לקרוא.

אנדראס ספר לנו על המופע המשותף שלך יחד עם קוסטס קארפוטיס והלנה פאפאריזו?

עם הלנה עבדתי בעבר, אבל עם קוסטס זו פעם ראשונה ואני יכול לומר כי הוא "אחד משלנו" . הוא צנוע,  מכבד אנשים ותמיד משתף פעולה.

אנשים שיגיעיו לראות אותך במועדון לאיזה הופעה עליהם לצפות?

אנו מציגים בודאות מופע עממי. היווני הממוצע שבא לראות אותנו רוצה לבלות, לשתות ולכייף. פרנג'ליקו הוא מקום בילוי קבוע והלקוח יודע בדיוק למה לצפות כשהוא מגיע לכאן.

האם גם לך יש חרדה מהמצב הכלכלי?  אתה משתדל לקצץ בהוצאות האישיות שלך?

אני לא חושב שיש מישהו ביוון שאין לו חרדות מהמצב הכלכלי ושלא מקצץ בהוצאות. כולם מבינים את הצורך ב"הידוק החגורה" אבל עדיין שומרים על אופטימיות. זה כל מה שנשאר לנו אופטימיות, הומור ומעל הכל תקשרות טובה אחד עם השני. חשוב שלא נאבד את זה.

בעקבות האירועים הפוליטים המתרחשים ביוון, איזה מסר מועבר לעם היווני לדעתך?

העם היווני מפוצל בדעותיו נכון לעכשיו. חלקם מיואשים לגמרי וחלקם מנסים לשרוד, הרבה מהגרים לחו"ל, מה אוכל לומר?.. אני מאמין שהמצב ישתנה ושהגלגל יסתובב שוב לטובתנו.

האם יש שינוי באופן בו נראים חיי הלילה לאורך השנים?

בודאי שיש שינוי. האנשים שהיו רגילים לבוא בכל שבת,חוסכים את כספם כדי לבוא ולבלות במועדונים. לצערי בפרנג'ליקו היו לקוחות שהיו באים כל ערב, מבלים ושותים וזה לא קורה יותר. פעם אנשים היו רגילים להתחיל את הערב בשעה אחת עשרה עם ארוחת ערב במסעדה, אחר כך לצאת לשתות בבר ואז היתה להם את האפשרות לבלות במקום אחר. היום מי יכול להרשות לעצמו לעשות סיבוב מועדונים בכל בילוי?

לאחרונה שיחררת את הסינגל "bravo" – בראבו. מה תוכל לספר לי על השיר?

השיר מבית היוצר של פניוטיס ברקוליה וניקוס וקסאונלי , להיט המשלב רומבה עם דאנס מקפיץ.  לקח לנו חודש לעבוד על השיר וברוך השם הקהל אוהב את השיר ואני מקבל פידבקים טובים.

שווה לקרוא

יורגוס אלקאוס משחרר את גרסת 2024 ל-"ΤΙ ΤΙ"

הלהיט הנוסטלגי מ-1992 חוזר בגרסה קיצית ומקפיצה שתסחוף את רחבות הריקודים שוב

השאר תגובה