אנג'לה דימיטריו פותחת את הפה

אנג'לה דימיטריו:" פגי זינה, דספינה ואנדי ואלי קוקינו לא מסוגלות להופיע ערב שלם רק עם הרפרטואר שלהן.."

בראיון מתנשא לעיתון "EGO" , דיברה אנג'לה דימיטריו על הזמרות מהאסכולה הישנה והחדשה :"כולנו גדולים עד שהוכח אחרת, יש הרבה כוכבים. אני זמרת, ויש לי כל כך הרבה להיטים משלי, שכאשר אני בוחרת את השירים שאשיר בהופעה שלי,איך מקום להכניס שירים של זמרים אחרים. תמצא לי לי זמרת אחת, מהזמרות של השנים האחרונות שיש לה כל כך הרבה להיטים?".  כשהתעקשה אנג'לה לקבל את התשובה לשאלתה, ענה לה העיתונאי: "ב 15 שנים האחרונות הזמרות המובילות הן פגי זינה, דספינה ואנדי ואלי קוקינו". אז השיבה אנג'לה: "הן לא מסוגלות להופיע ערב שלם רק עם הרפרטואר המוזיקלי שלהן. הן לא יכולות לשיר במשך שעה וחצי רק להיטים שלהן כי אין להן מספיק להיטים. אני היחידה, שיש לה מספיק להיטים להחזיק מופע שלם עם שירים שלי בלבד".

גם על אנה ויסי לא חסכה אנג'לה במילים: " ההצלחה של אנה ויסי זה לא עניין של מזל. קרירה גדולה יש לה, אבל, האם זה שורד את מבחן הזמן?"

לבסוף שואל אותה העיתונאי: "האם יש מישהי שאת רואה אותה בתור היורשת שלך? אנג'לה דימיטריו החדשה?", אנג'לה משיבה: " את זה לצערי אני לא יכולה לומר", אבל הצהירה בנחישות,  כי יש לה הרבה חקייניות. אנג'לה בחרה לסיים את הראיון במשפט שנאמר לה פעם: "כשאת מתעוררת בבוקר ומסתכלת על עצמך במראה, אמרי לעצמך :את אחת ויחידה וכולם נופלים שדודים לרגליך".

 

שווה לקרוא

דאוס – DEOS

מגורד השחקים דאוס שבאתונה אפשר להשקיף על הנוף עוצר הנשימה של העיר. כשתיכנסו תוכלו לבלות במסעדה או לעשות פגישת עסקים בלאונג' הגדול ואם תרצו יש אפילו בר ובריכה על הגג. תכינו את בגד הים! 

השאר תגובה