הופעה

‏"נערה ממש אוצר"‏

הפקה מוסיקלית המבוססת על סיפור חייו של אריס סאן עם אסי יחיאל ולהקת האגדה היוונית

מאת: לילות יוון

נערה ממש אוצר

בקיץ 1957 מגיע לארץ זמר יווני אנונימי בשם אריסטידיס סאיסנס ולימים מתפרסם כזמר אהוד אהוב ומצליח בשם אריס סאן. במהרה השם והיצירה אריס סאן הופכים לתרבות המוסיקה היוונית.

"נערה ממש אוצר" מבוסס על שיריו הגדולים של אריס סאן, בו משולבים סיפורים מחייו החל מהגעתו ארצה בשנת 1957 ועד מועדון ה"סירוקו" בניו- יורק בשנת 1968.

הסיפורים והשירים מבוצעים בשמירה על האותנטיות ויחד עם זאת מקבלים נופך מודרני ע"י המפיק המוסיקלי אהרוניקו , אסי יחיאל שעושה חיל רב בארץ וביוון נכנס לנעליו של אריס סאן באהבה וברגישות וביחד עם המנחה אילן ליבוביץ מגישים מופע נוסטלגי מרגש.

הנגנים, קלידים-: אהרון קימגרוב, גיטרה חשמלית :משה אטיה בוזוקי : צפי שלמה, גיטרה בס: שגיא פינקלמן, גיטרה אקוסטית: יאיר הרלינג, תופים אלי בן שושן,

במופע משולבים מיטב השירים והלהיטים שכתב וביצע אריס סאן "מנדובלה", "אגוניה", "זינגוואלה", "אספרה" "אם אתה צעיר בלב", "נערה ממש אוצר" "זוג או פרט""תל- אביב","סיגל" "בחיים הכול עובר"," רק אתמול נולדה", "בום פאם", "דאם דאם" "באו הצלילים" אלו רק חלק מהלהיטים שיעלו על הבמה.

המופע יתקיים בתיאטרון גבעתיים ביום שישי 25 באוגוסט בשעה 22:00. לכרטיסים 03-5745005

 

שווה לקרוא

פרסום ראשון: הזמרת אלני ויטלי ביטלה את הופעתה בישראל בעקבות לחץ פרו-פלסטינאי

בעקבות לחץ פרו פלסטינאי, הזמרת היווניה אלני ויטלי ביטלה את השתתפותה במופע הענק של שלומי סרנגה, שיתקיים בשבוע הבא (שלישי, 28.5) בהאנגר 11. במקומה - סרנגה יארח את גדולת זמרות יוון פיצה פאפאדופולו