בום פם וטריפונס

בום פם וטריפונסהפקה מיוחדת בין אליל הזמר היווני, טריפונס, לאחד ההרכבים הרותחים של השנה האחרונה, בום פם

מאת: לילות יוון

בואו לראות מה מתרחש כאשר אחת הלהקות הישראליות העסוקות בעולם, בום פם, שהספיקה רק בשנה האחרונה לשחרר אלבום חדש ולהיטים רותחים כמו "אחלה חמודה", "הירח ואני" ו"אין גלים". להסתובב בקנדה, אירופה ויפן, משתפת פעולה עם אחת ההשראות המשמעותיות שלה.

לאחרונה יצא לבום פם להגשים עוד חלום גדול- שיתוף פעולה עם הזמרת המיתולוגית הטורקיה סלדה- מול 5000 איש ב"פסטיבל הקצב", אשר הכה הדים בארץ ובעולם.וזה לא הסוף, בקיץ הקרןב עוד מחכה ללהקה גם טור קיץ רותח ביפן (כולל הופעה בפסטיבל פוג'י רוק היוקרתי) לצד אמנים כמו ארקייד פייר,דיימון אלברן והפליימיג ליפס! הפעם, הלהקה נפגשת עם אחד ממקורות ההשראה העמוקים שלה, היוצר המוערך והותיק, טריפונס.

למי שאיך שהוא לא מכיר, טריפונס– אחד מהיוצרים הגדולים והנדירים שפעלו/פועלים בארץ החל משנות ה 60. טריפו האייקוני זכור לטובה בזכות ההמנונים אשר שחרר במהלך 50 שנות היצירה הבלתי פוסקות שלו.
לצד אגדות שאינן חיות כבר כמו אריס סאן, טריפו בהחלט יצר תת תרבות מוסיקלית שאת השפעותיה על המוסיקה בארץ חשים עד היום, הרבה בזכות האדג' עליו תמיד שמר ביצירותיו, אדג' שעד היום בא לביטוי בבחירתו לשתף פעולה לא רק בשיתופי פעולה ברורים ומסחריים מאליו, אלא ללכת למחוזות מאתגרים ומסקרנים כמו שיתוף הפעולה הקרוב עם בום פם.

השילוב של הגיטרה החשמלית המנסרת וההפקה המוזיקלית של אורי כנרות, הטובה השמנמנה של טובי, הקליד המרגש של גברת עבר-הדני והתופים הרועמים של הילד המופרע, ביחד עם הבוזוקי והקול הצלול של טריפו יוצרים מופע מיוחד ונדיר שממש לא כדאי לכם לפספס, אבל ממש.

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה