תפסתי את בעלי לעתיד עם גבר אחר

אנג'לה דימיטריו "תפסתי את בעלי לעתיד עם גבר אחר 3 חודשים לפני שעמדנו להינשא"

הראיונות שמעניקה אנג'לה דימיטריו תמיד מספקות כותרות מעניינות וכך גם הפעם. כמעט תמיד יש לה מה לאמר כמעט על כל אחד וזו לא הגזמה. אנה וויסי, נוטיס ספאקיאנאקיס, אלני מנגאקי ועוד רבים הם רק חלק מהאנשים שעליהם הביעה דימיטריו את דעתה, ובדרך כלל זה לא היה פוליטיקלי קורקט.

בראיון שהעניקה לאחרונה מספרת הזמרת בגילוי לב על מה שקורה בחייה לאחרונה. מלבד הכותרת שבראש הידיעה היא מוסיפה כי היא ובן זוגה איתו עמדה להינשא היו חמש שנים יחד והסתבר בכלל שהוא היה בי סקסואל. הדבר גרם למשבר עמוק בחייה ,היא ניזקקה לשיחות עם מומחים, הפחד מפני מחלות גרם לה להיבדק אחת לשישה חודשים והיא התקשתה לתת אמון בגברים אחרים במשך תקופה ארוכה. דימיטריו מודה כי עברה 10 הפלות במהלך חייה, שלוש מהן לבן זוגה הנ"ל.

הראיון התפרסם במגאזין em ולמרות שעסק בעיקר בחייה האישיים של הזמרת,הייתה חייבת דימיטריו להביע את דעתה בעניין "חשוב"נוסף הקשור לקולגות שלה בשואוביז והוסיפה כי "דספינה וונדי לעולם לא תהיה אנה ויסי ולא משנה מה היא תעשה, גם אלי קוקינו לא, אנה ויסי יש רק אחת".שווה לקרוא

דאוס – DEOS

מגורד השחקים דאוס שבאתונה אפשר להשקיף על הנוף עוצר הנשימה של העיר. כשתיכנסו תוכלו לבלות במסעדה או לעשות פגישת עסקים בלאונג' הגדול ואם תרצו יש אפילו בר ובריכה על הגג. תכינו את בגד הים! 

השאר תגובה