האהבה החדשה של פאפאריזו ות'אודורידו

אלנה פאפאריזו ונטאשה ת'אודורידו משתפות פעולה בשיר חדש, "אהבות לא נכונות". את השיר הלחין יורגוס ת'אופאנוס ואת המילים כתב ת'אנוס פאפאניקולאו

מאת: אלינור פרארה

השתיים יופיעו עם השיר על בימת מועדון בוטאניקוס באתונה, והמופע עצמו ייקרא באותו שם. השיר החדש הוא שיר אהבה בסגנון לייקו, סגנון שמזוהה עם ת'אודורידו אך לא עם פאפאריזו מה שהופך את שיתוף הפעולה למעניין ויוצא דופן.

נטשה ת'אודורידו המוכשרת היא אחת הזמרות האהובות ביוון. היא הזמרת היחידה ששלושת האלבומים הראשונים שלה הפכו לפלטינום. למעשה, כל אלבום שהיא הוציאה עד היום הוא אלבום פלטינום או אלבום זהב מה שמוכיח את הפופולאריות שלה בקרב המאזינים ביוון. לת'אודורידו ישנה גם היסטוריה של שיתופי פעולה עם זמרים יוונים אחרים כמו: נוטיס ספאנאקיס, פסחליס טרזיס, יורגוס מאזונאקיס וסרבל הקפריסאי.

לאלנה פאפאריזו סגנון שונה לחלוטין מזה של ת'אודורידו. בעוד שת'אודורידו היא זמרת לייקו "מקומית", פאפאריזו ידועה בהופעותיה מחוץ ליוון. הסגנון שלה הוא בעיקר דאנס ופופ והיא זכורה בעיקר כמי שהביאה ליוון את הניצחון באירוויזיון בשנת 2005, עם השיר: My Number One

הטאץ' האירופאי שלה נובע בעיקר מהעובדה שהיא נולדה וגדלה בשבדיה, ולכן היא שרה לא פעם  באנגלית. פאפריזו ניסתה בעבר את מזלה בסגנון הלייקו בעת שהוציאה את אלבומה "ישנה סיבה" בשנת 2006.

למרות ההבדלים בין ת'אודורידו ופאפאריזו יש להן בכל זאת משהו משותף: מדובר בשתי נשים עוצמתיות, "חיות במה", שאוהבות את הקהל שלהן. העובדה הזו מבטיחה מופע מרגש ומלהיב.

 אתם מוזמנים להאזין לשיר החדש של שתי הכוכבות:

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה