הופעה

ספיישל מוזיקה יוונית בפסטיבל לאישה

עיריית חולון ותיאטרון חולון מעלים, כמיטב המסורת, את פסטיבל אישה ומציגים מארג מרתק של עשייה נשית עם שפע של מופעים, סדנאות, דיונים, הקרנות, מיצבי אמנות ועיצוב בהשתתפות מגוון יוצרות מהארץ ומרחבי העולם

השנה גאה הפסטיבל לארח זמרות מובילות מהבמה היוונית: ריטה אנטונופולו במופע יחיד ומרתה מברואידי בהופעה משותפת עם האומנית הישראלית תמוז ניסים, שיעלו במופעים אינטימיים ומלאי רגש. המופעים יתקיימו ברוח הטברנה, על כוסית אוזו ובתוספת מזטים יווניים שיוגשו מידי  ערב במסעדה יוונית שתוקם לאירוע על ידי השף אביב משה במתחם בית הקפה.

ספיישל יווני: "היווניות – שירתן של האלות"  מופעים אינטימיים של זמרות-יוצרות המשלבות את המוסיקה המסורתית עליה גדלו עם צלילים מקוריים עכשוויים. המוזיקאית תמוז ניסים הישראלית ומרתה מברואידי היווניה, שנפגשו באי פארוס ביוון משלבות בין מוזיקה יוונית בלקנית מסורתית לג'אז ומוזיקה עברית, עם עיבודים חדשים לשירי עם בעברית וביוונית לצד קומפוזיציות מקוריות במיוחד למופע. תמוז ניסים ומרתה מברואידי – שישי, 1 במרץ, 22:00.

מופע מוסיקלי מרהיב יתקיים עם הזמרת ריטה אנטונופולו –המשלבת מוסיקה יוונית עם השפעות מאסיה, אפריקה, הבלקן והמזרח התיכון לצד מוסיקה יוונית עממית. ריטה שהופיעה בשיתוף עם כמה מהמוזיקאים המפורסמים ביותר של יוון, התפרסמה בזכות נגינתה ב-Lafta חשמלית (שבנתה בעצמה). אלבום הבכורה שלה – "הגן של רילה", המשלב גם השפעות גאז' ובלוז, זכה להצלחה בכל רחבי העולם. דיוק רב העצמה, התשוקה ומולד בקולה בשילוב עם הנוכחות הכריזמטית שלה תיאטרלית על במה הוא שני גורמים שתרמו לריטה שנחשב לאחד מגדולי האמנים של הדור שלה. ריטה מציגה רסיטל מיוחד מאוד עבור הקהל בארץ שמטרתו לתמצת שירים מוכרים ואהובים הוא באווירה המדהימה שהיא כל כך טובה יודעת ליצור.

אנטונופולו תופיע בפסטיבל בימי רביעי וחמישי 27-28 בפברואר, בשעה 21:00.

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה