מופעי חורף 2012

ואסיליס קאראסעדכונים נוספים מגזרת מועדוני הלילה של אתונה וסלוניקי

בסוף השבוע האחרון הכריז יורגוס מאזונקיס במהלך הופעתו במועדון ה-"Thalassa People's Stage", כי בחורף הקרוב יופיע לצד ניקוס קורקוליס. השניים יחנכו  מועדון לילה חדש העונה לשם ""Fotaeriou הנמצא בלב מתחם הבילוי העכשווי – גאזי, במרכז אתונה. המועדון צפוי לפתוח את שעריו בתחילת חודש דצמבר.

יאניס פלוטרכוס החליט החורף לצ'פר את הסלוניקאים ולפתוח את עונת החורף במועדון ה-"Fix". קוסטאס מרטקיס הנחשב ביוון לכוכב הפופ המצליח ביותר, ילווה את יאניס פלוטרכוס בהופעותיו הקרובות כפי שעשה גם במהלך סיבוב ההופעות שלו במהלך חודשי הקיץ החמים. קצת אחרי שרוב מופעי החורף ומועדוני הלילה יסיימו את העונה שלהם, צפוי פלוטרכוס להגיע גם לאתונה ולהמשיך שם את אותו המופע.

אחד מהזמרים האהובים ביותר על חובבי המוזיקה היוונית הוא מי אם לא – נוטיס ספאקיאנקיס, שגם הוא לא נשאר מאחור. העונה תפתח בחודש אוקטובר הקרוב במועדון "איארה אודוס"  ותמשך אל תוך החורף. לצידו תופיעה גם הזמרת פאני דראקופולו.

הצמד שצפוי לכבוש החורף את מועדוני הלילה של אתונה הם ואסיליס קאראס ופאולה פוקה. ואסיליס קאראס הנחשב לאחד מזמרי הלייקה הוותיקים והמצליחים בשני העשורים האחרונים מראה נוכחות גם החורף  ולצידו זמרת הלייקה העולה פאולה פוקה שלא חסכה השנה בלהיטים וזכתה למלוא תשומת הלב. השניים יחלקו את בימת מועדון "Teatro". יחד צפויים השניים לתת "פייט" אמיתי לכל המועדונים.

שווה לקרוא

ענקי הזמר ביוון מצדיעים לתמלילן לפטריס פפדופולוס עם הופעה חגיגית בספטמבר!

מופע מחווה ענק לתמלילן האגדי לפטריס פפדופולוס יערך בספטמבר הקרוב באתונה בהשתתפות כמה מהזמרים החשובים ביותר ביוון, ביניהם גליקריה, יורגוס דלאראס, אלפתריה ארווניטקי, דימיטריס באסיס, אנדוניס רמוס ועוד רבים אחרים.