קטרינה סטניסי חושפת את גילה האמיתי

קטרינה סטניסיהזמרת שסופרת קריירה של יותר משלושה עשורים מדברת על הכל

 מאת: יוני איאטרו

קטרינה סטניסי התראיינה השבוע למגזין יווני מוכר ודיברה על חייה האישיים והקריירה שלה. "לא נולדתי עם מיקרופון ביד, כשהייתי צעירה פחדתי לחשוף בפני הוריי את תשוקתי ואהבתי לשירה. היינו משפחה עניה מאוד, הוריי היו פועלים שעבדו בבתי חרושת ובחקלאות. בגיל 5 אמי עזבה את יוון וגלתה לגרמניה כדי לעבוד, אני לא אשכח את הבוקר הזה כשנכנסה לגן הילדים בו חונכתי ונפרדה ממני, הסתכלתי עליה ולא הצלחתי לומר לה דבר הייתי כל כך המומה ולא יכולתי להגיב".

בגיל 9 היא מספרת, המשפחה אוחדה וגרה בגרמניה, כל בני המשפחה עבדו בכל דבר אפשרי, כך עד גיל 16. "אני זוכרת שהגרמנים ראו בנו זרים ושונים, לא הייתה קיימת אחוות שכנים בכלל, אני לא אומרת שכל האנשים דומים אבל לא יכולנו לדפוק על דלק השכנה ולבקש סוכר או סתם לבקש כוס קפה כפי שהיה נהוג פעם, בכל זאת זה עם אחר".

הזמרת חשפה את גילה: "אני בת 57 ואני מקווה שלא יגידו גם עכשיו שאני משקרת ושאני מבוגרת בעשר שנים יותר, כי זהו גילי האמיתי". היא התייחסה גם לשמועות על הניתוחים הפלסטיים שעשתה ואמרה: "קמטים זה דבר יפה בעיניי, באחד הביקורים שלי בגרמניה נתנו לי תכשיר מיוחד להעלמת הקמטים אני העברתי אותו מיד לחברה שלי מתוך הרצון שלי להתבגר באופן טבעי, אני חוששת מניתוחים".

שווה לקרוא

רומיאו – ROMEO

מועדון רומיאו בעונת הופעות סתיו 2021 עם תיאודוריס פריס   | בכל שישי ושבת – החל מ- 10.9

השאר תגובה