לפטריס פנדאזיס כמעט נעצר

העיתון היווני "o kosmos" חשף את עלילותיו של הזמר

הזמר לפטריס פנדאזיס שמופיע בימים אלה במועדון " kifisias stage" נאלץ לקטוע את הופעותיו לשבוע ימים שאת מקומו אגב תפס סטליוס דיוניסיו, בגלל התחייבות קודמת ל-4 הופעות על אונית פאר המפליגה מסידני ,לשייט תענוגות בן שבוע ימים.

על האוניה התארחו מיטב שמנה וסלתא של קהילת היוונים והקפריסאים החיה באוסטרליה, שזה אומר מלא אנשים חשובים שלמענם הוזמן פנדאזיס לשיר. בסיום ההופעה האחרונה ישבו הזמר מנהלו האישי ועוד מספר חברים  באחד החדרים,למשחק קלפים להנאתם. לפתע התפרצו אנשי הביטחון של הספינה אל החדר,דרשו להפסיק את המשחק מייד והודיעו לנוכחים כי עליהם לעצור את כולם מפני שהם עברו על החוק היות ואסור לשחק בחדרי הספינה אלא בקזינו בלבד.

במהלך הוויכוח בין הצדדים הצליח פנדאזיס להתחמק מהחדר מבלי שיבחינו בו. בסופו של דבר הסיפור הסתיים כאשר המשחק הופסק, איש לא נעצר ולא ננקטו שום צעדים נגד המשתתפים. בראיון שהעניק הזמר לאחר התקרית טען כי הוא לא נתקל בשלט שאוסר על משחקי קלפים, "אנחנו פשוט מעבירים את הזמן כך" הוא אומר והוסיף "שיחקנו על 10 יורו בסה"כ, ככה בין חברים, אני לא מבין על מה כל הרעש". לעומת זאת חבר אחר סיפר כי פנדאזיס זכה במהלך המשחק ב-1.800 דולר אותם לא הספיק לקחת היות ונאלץ להימלט מהחדר.

שווה לקרוא

יורגוס ליבאניס מביא לנו את הקיץ!

יורגוס ליבאניס, אחד השמות הבולטים במוזיקה היוונית העכשווית, מוציא שיר חדש ומרענן בשם "Ftiahno kalokeria" (אני יוצר קיצים). השיר החדש מביא איתו ניחוח של חופש, חום ואהבה, בדיוק כמו שהקיץ היווני יודע להציע

השאר תגובה