הופעה

טקס פרסי המוזיקה היוונית בשידור חי

MAD TV  ולילות יוון בשידור חי מטקס פרסי המוזיקה היוונית ביום רביעי 20 ביוני

שיתוף פעולה בלעדי בין לילות יוון ל MAD TV  היווני יגיע לשיאו בשידור חי של טקס פרסי המוזיקה היוונית ברדיו כחול יוון ביום רביעי ה 20 ליוני בשעה 20:00.

טקס פרסי המוזיקה הנחשב והמשפיע ביותר ביוון  של MAD TV נערך מדי שנה באירוע נוצץ ומרובה אומנים. הטקס מעניק את פרסים בקטגוריות נחשבות כמו וידאו קליפ השנה, זמרת השנה, זמר השנה, להקת השנה. כמן כן תוכלו למצוא קטגוריות כמו הקליפ הסקסי של השנה, הקליפ האופנתי של השנה הדואט של השנה, תגלית השנה ואומן השנה.

בין האומנים המככבים בקטגוריות השונות תוכלו למצוא את מיכאליס חדג'יאניס המועמד בארבע קטגוריות קליפ השנה,שיר הפופ של השנה,זמר השנה, ואומן השנה.

דספינה ואנדי מועמדת בקטגורית זמרת השנה וקליפ הוידאו של השנה עם שירה "girizmata".

אין ספק ששני הפרסים היוקרתיים ביותר הם שיר השנה בהם מועמדים דספינה ואנדי, ניקוס ורטיס, פגי זינה,פאנוס קיאמוס ויורגוס מאזונקיס. ואומן השנה בו מועמדים מיכאליס חדג'יאניס סאקיס רובס, אלנה פאפריזו ושתי להקות מבטיחות אחת בתחום ההיפ הופ – VEGAS והשניה בתחום הרוק MELISES.

הטקס כמדי שנה מספק את ההופעות הטובות ביותר שתוכלו למצוא ביוון עם רקדנים ופירוטכניקה מתקדמת. השנה יופיעו פאולה, יורגוס מאזונקיס, אלפטריה אלפטריו, מיכאליס חדג'יאניס, דספינה ואנדי ועוד רבים אחרים.

השידור החי יועבר ביום רביעי 20.6  ברדיו כחול יוון החל מהשעה 20:00.

 

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה