"קולקציית סתיו 2013" במוזיקה היוונית

REMOS ASLANIDOUאנה ויסי, רמוס, אסלנידו, דספינה ונדי, פנדליס פנדלידיס ת'אנוס פטרליס ועוד בסינגלים ואלבומים חדשים 

מאת: שמרית ברמן

אנה ויסי ואנדוניס רמוס הקליטו השבוע דואט שכתב להם ניקוס קרבלס, לקראת ההופעות שלהם שיתחילו בסוף נובמבר, והשיר הזה ככל הנראה בימים הקרובים. רמוס בכלל היה עסוק עם דואטים לאחרונה, כי בשבוע שעבר יצא הדואט שלו עם מלינה אסלניד'ו, שהלחין להם יורגוס פפד'ופולוס. קטי גרבי הוציאה לא מזמן שיר חדש, וכבר עובדת על השיר הבא "החיים ממשיכים", שכתב לה יורגוס סבאניס. גם ד'ספינה ונד'י כבר עובדת על השיר הבא שלה, הפעם פרי עטו של יורגוס מוקיד'יס, שכותב בדרך כלל לפגי זינה.

מלינה אסלנידו ואנדוניס רמוס – רביעי בלילה

מריאדה פיירידי, שמופיעה בפוסיד'וניו יחד עם קונסטנטינוס ארגירוס ופולינה כריסטוד'ולו הוציאה השבוע סינגל קצבי כדי שיהיה לה שיר קצבי חדש להקפיץ איתו את מבקרי המועדון. לנה פפד'ופולו עברה לחברת ספייסי והוציאה שם סינגל חדש, פרי עטו של הכותב הקבוע שלה מזה הרבה שנים, אלכסנד'רוס. סאקיס ארסניו, שמשתתף בימים אלו ברוקדים עם כוכבים היווני, שחרר שיר חדש שכתבו לו כריסטוד'ולוס סיגאנוס וקונסטנטינוס פנטזיס.

סאקיס ארסניו – תתרכזי

מבחינת אלבומים חדשים, האלבום של פנדליס פנדליד'יס יצא בשבוע שעבר, האלבום החדש של פאולה אמור לצאת בסוף נובמבר, והאלבום, כמו הקודם, נכתב ברובו על ידי קיריאקוס פפד'ופולוס ואיליאס פיליפו, אבל הפעם מצטרף לצוות כותבי האלבום שלה גם פנדליס פנד'ליד'יס בעצמו, שאחרי שכתב שני שירים לזמרות שממש מנסות להיות פאולה בימים אלו – אמריליס ואלני חציד'ו, סוף סוף כתב גם לאוריגינל. עוד אלבום חדש שאמור לצאת בקרוב הוא אלבום חדש של ת'אנוס פטרליס, אחרי יותר מארבע שנים, הוא מסיים בימים אלו את ההקלטות לאלבום. האלבום החדש של פאני דר'קופולו יצא ב-10 בנובמבר, ויש שם שירים שכתבו לה וסיליס קראס וסטמטיס גוניד'יס וגם דואט עם ניקוס ורטיס.

פאולה – אפס

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה