ורטיס סוגר עונה ונטשה באה להיפרד…

לא,לא מדובר ברומן חדש, וגם לא בפרידה חדשה.  נטשה ת'אודורידו שסוגרת אוטוטו חמש שנים לגירושיה מהמנתח הפלאסטי אנדראס פוסטאנוס, לא מפסיקה לשיר ו…..לבלות.

לפני מספר שבועות פרסמנו כאן במדור "צהוב" כי נטשה בילתה יחד עם חבריה עד השעות הקטנות של הלילה במועדון ווקס , שם מופיע ידידה קונטאנטינוס ארגירוס, והנה שוב, עושה רושם שהזמרת לא מפסיקה לחגוג.

הפעם קלטה אותה המצלמה מבלה במועדון פנטסיה שם מופיע ניקוס וורטיס החתיך והנחשק. נטשה אחזה במקרופון ללא היסוס ושרה כשהיא יושבת במקומה מיטב משיריה, כשניקוס ורטיס מלווה אותה בנגינה על הבוזוקי. נראה כי על נטשה עוברת תקופה טובה מאוד, מופע מצליח עם האגדה והדיווה של כל הזמנים מרינלה, אין ספור להיטים, וחידוש שיתוף הפעולה עם המלחין יורגוס ת'אופאנוס יניב בפברואר הקרוב אלבום חדש שיהפוך בוודאי לאלבום זהב או פלטינה כמו קודמיו.

ניקוס ורטיס במהלך הופעתו במועדון פנטסיה מנגן על בוזוקי

 

 

 

 

 

 

זו ההזדמנות לספר לכם כי סופ"ש זה יהיה האחרון לעונת החורף במועדון פנטסיה, ב-20 וב-21 לינואר יגיע ורטיס למועדון פאוויליון שבניקוסיה קפריסין ויערוך שם שני מופעים. נסיים בברכת "h agapi kai h alithia odigos mas".

 

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה