אלבומים וסינגלים חדשים

סיכום חודש דצמבר במוזיקה היוונית: ואסיליס קאראס, קטי גרבי, פגי זינה, פאולה ועוד

 מאת: שמרית ברמן

אלני פוריירה ו-וסיליס קאראס הוציאו דואט משותף, לרגל ההופעות שלהם בעונת החורף הקרבה לצדו של ניקוס איקונומופולוס, רק בשבוע שעבר השמענו שיר חדש של קטי גרבי, והשבוע כבר התגנב לו עוד אחד החוצה, הפעם בהלחנתו של טאסוס פנגיס.

פגי זינה שחררה אלבום הופעה חיה, אלבום שכולל לא מעט מלהיטיה הגדולים לאורך השנים, אם י חסרים קצת יותר שירים קצביים, אבל כל בלדה גדולה של פגי נמצאת שם, ויש כמה ביצועים נהדרים, כמו גם כמובן חידושים לשירים של זמרים אחרים, כמו למשל "לאקסרטטה" של חאריס אלכסיו.

לד'ספינה ונד'י יש סינגל חדש, גם הוא לא מפיבוס – הפעם הלחין לה את השיר, החביב מאד, יש לומר, ד'ימיטריס קונדופולוס למילים של רומי פפד'אה.

ואחרי שאמריליס הוציאה סינגל שכתב לה פנדליס פנדליד'יס, הפעם היא שדרגה, ואת הסינגל החדש שלה הלחין לה יורגוס ת'אופנוס.

קוסטס מרטאקיס מיישר קו עם השוק והוציא בלדה השבוע שנשמע הכי לאיקו מכל המוזיקה שהוא הוציא עד עכשיו, למרות שגם עיבוד עם יותר נגיעות לאיקו לא באמת יכולים לגרום לו להפסיק להישמע כמו זמר פופ.

ת'אנוס פטרליס, עדיין בספייסי, עם 11 שירים, ואפס שירים של פיבוס, ובחפיפה מצערת לעובדה הזו גם מעט מאד שירים עם פוטנציאל אמיתי להישאר בזיכרון למשך יותר מדקה.

שיפור קל נרשם באלבום החדש של פאולה שגם כן יצא השבוע, בו 11 שירים גם כן, שניים שכבר יצאו כסינגלים ותשעה חדשים. עשרה מתוך 11 השירים באלבום הולחנו על ידי קיריאקוס פפד'ופולוס ומילותיהם נכתבו על ידי איליאס פיליפו והשיר האחרון נכתב והולחן על ידי פנדליס פנדלידיס. השיר יוצא הדופן הוא "os edw"   שהוא יותר שיר רוק בביצוע לאיקו, אם כי אפילו השיר הזה מזכיר באופן חשוד את אחד הלהיטים של ניקוס איקונומופולוס.

האלבום האחרון שיצא הוא האלבום החדש והמצופה של קטי גרבי, שאמנם יש בו 15 רצועות, 11 שירים פלוס ארבע רצועות בונוס, שבין אלו נכללים שיר מהאלבום האיטלקי שלה, שיר שהופיע באלבום של זואי טיגנוריה, הדואט שלה עם ניקיפורוס לשיר שלה, אירוסליה, מטקס פרסי הוידאו של MAD, וגם אחד מהסינגלים שכתב לה וסיליס גוורלידיס בשנה שעברה. ב11 השירים האחרים נכללים שני הסינגלים שיצאו בחודשים האחרונים והשיר הנוסף שסיפרתי עליו רק בשבוע שעבר, וגם עוד שמונה שירים חדשים. את רוב האלבום כתבו לה יורגוס סבאניס ויורגוס פפד'ופולוס, באלבום אפילו יש דואט שלה עם יורגוס פפד'ופולוס, ושיר אחד באלבום הוא קאבר לשיר מתורכית.

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה