גשם של סינגלים

הקיץ נגמר, ואחרי תקופה ארוכה של רגיעה מוזיקלית הסתיו כאן וביוון הסינגלים החדשים צצים כמו פטריות אחרי הגשם הראשון

מאת: שמרית ברמן

בגזרת האלבומים עדיין שקט, אם כי צפוי להתחמם בקרוב מאד. בינתיים מי שהוציא אלבום שרבים חיכו לו, הוא ואסיליס קאראס, שבאלבומו החדש 12 שירים, כולם פרי עטו של פיבוס, כולל הסינגלים שכבר יצאו. הסאונד הוא פיבוס קלאסי, אבל יש שם כמה רצועות חביבות.

עוד בעיתוני סוף השבוע, יאניס פאריוס מבצע משיריו של וסיליס ציצאניס בדיסק כפול, ודיסק מרובע של ההופעה החיה של עשרים שנות קריירה של פיבוס מהאביב האחרון. עוד מבית מדרשו של פיבוס, סטלה קאלי הוציאה סינגל קצבי חדש, שנשמע כמו כל שיר קצבי אחר של פיבוס, כלומר: קליט באופן מעצבן מאד.

בגזרת השירים החדשים עמוס מאד, לנטסה ת'יאוד'וריד'ו יצא סינגל חדש, אקומה סאגאפו, עדיין אוהבת אותך, שהלחין לה יאניס ורדיס למילותיו של וסיליס יאנופולוס. זהו הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש שלה שאמור לצאת בתחילת אוקטובר. מיכאליס חציאניס הוציא סינגל חדש מתוך אלבומו האחרון, שנקרא קאטי ד'ינאטו, משהו חזק, וזו בלדה יפה במיוחד.

פאנוס קיאמוס הוציא שיר חדש שהלחין לו יורגוס סבאניס, ופאני ד'ראקופולו הוציאה אף היא סינגל חדש, שלדעתי זה הסינגל היחיד שלה שהצלחתי לזכור איך הוא נשמע שעה אחר כך. קוסטס מרטאקיס הוציא סינגל חדש מתוך אלבום שבדרך, שיהיה האלבום הראשון שלו בפלאטינום רקורדס, חברת התקליטים החדשה שלו. לשיר קוראים מתמטיקה ואת המילים כתבה ויקי גרות'וד'ורו ללחן של יורגוס פפד'ופולוס.

סטמטיס גוניד'יס הוציא סינגל חדש בשיתוף פעולה עם הראפר ניבו מגוינ' ת'רו, דמי הוציאה סינגל חדש מתוך האלבום שלה, שיר שכתב לה ד'ימיטריס קונדופולוס. מליסס הוציאו סינגל חדש ומקסים מתוך האלבום הבא שלהם. קטי גרבי הוציאה סינגל חדש אחרי שחברה לצמד המצליח, לחן של וסיליס גווריליד'יס ומילים של ת'אנוס פפניקולאו.

לניקוס קורקוליס יש שיר וקליפ חדש, את השיר הלחין קיריאקוס פפד'ופולוס למילים של איליאס פיליפו, ומאותו צמד הגיע גם הסינגל החדש של קונסטנטינוס ארגירוס. ונסיים עם הסינגל החדש של פגי זינה – "לך לדרכך", שגם אותו הלחין יורגוס סבאניס.

שווה לקרוא

ההופעות האתונאיות של חורף 2024!

החורף הגיע ואיתו עונת הבוזוקיות שהחלה באופן רשמי! 

השאר תגובה