הופעות חדשות

ELENIVITALIיוון כמרקחה, והעונה יש לנו התרחשויות, הופעות ועשייה אומנותית רבה. מה צפוי לנו בעונת האביב

מאת: אלינור פרארה ושמרית ברמן

נתחיל באלני היפה: אלני ויטאלי תגיע לסלוניקי בחודש מרץ, ותופיע בקלאב קז'ואל ליבינג בימי שישי ושבת. בהופעותיה המעריצים יוכלו ליהנות ממיטב שיריה בכל הקריירה הארוכה שלה. סלוניקי מככבת העונה גם בגזרת הבוזוקיות: סאקיס רובאס והאס קלאב מגיעים בסוף השבוע למועדון פילי אקסיו הסלוניקאי, ואליהם תתלווה חבורה של אמנים צעירים. אחת מהן, בולטת במיוחד, היא סטפניה ריזו, אשר נבחנה לא מכבר לתוכנית דה-ווייס הצרפתית.

במועדון אקטי, בפיראוס, עולה מופע חדש ומסקרן. משתתפים בו חמישה אמנים – ג'וני ואווראס, ניקוס זיוגאלאס, לאקיס פפד'ופולוס, יאניס זוגנליס ובאביס סטוקאס. המופע הראשון יעלה ב- 22/2/2013 והוא כולל 20 הופעות.

ובאתונה, יורגוס דלארס מעלה את המופע שלו הנקרא "מוזיקה מהעולם" הכולל לא רק מוזיקה יוונית אלא שירים מכל אגן הים התיכון. הוא מארח במופע זה את אחינועם ניני, וההופעות יתקיימו בהיכל המוזיקה של אתונה בתאריכים: 7-8/3/2013.

מועדון הרית'מוס שוקק חיים: אלני צליגופולו תופיע שם בתאריכים: 2/3/2013, 9/3/2013 – 16/3/2013. יחד איתה יופיע שותפה הוותיק, קוסטאס ליבאד'ס שילווה אותה על הפסנתר בהופעה מרגשת שתכלול מבחר שירים שהשניים יצרו במהלך השנים. במועדון הרית'מוס יופיע גם יאניס קוציראס בתאריכים 1/3/2013 וה – 8/3/2013.

שווה לקרוא

גליקריה, יורגוס דלאראס ועוד כוכבים בהופעה חגיגית לכבוד כריסטוס ניקולופולוס בספטמבר

המלחין הענק כריסטוס ניקולופולוס מציין 60 שנות קריירה בקונצרט יחיד ומיוחד בו יופיעו גדולי זמרי יוון – ביניהם גליקריה ויורגוס דלאראס - ויבצעו משיריו הנודעים לאורך השנים.

השאר תגובה