סינגלים חדשים

עם תום תקופת החגים, יותר ויותר אמנים מוציאים סינגלים חדשים. הנה כמה מהסינגלים שיצאו לאחרונה לתחנות הרדיו היווניות, ובשבוע הבא נשוב עם שירים רבים נוספים. הפעם יש אפילו נושא משותף לכל השירים שנציג לכם, ובאופן הולם במיוחד, הנושא הוא שיתופי פעולה.

ראשונות הן מרינלה ונטסה ת'אוד'וריד'ו שמופיעות יחד בבוטניקוס הוציאו דואט משותף, שנקרא ta xatiria, שיר זבקיקו שהלחין יורגוס ת'אופנוס.

[pro-player width='530' height='350' type='video']http://www.youtube.com/watch?v=ltMjRvwygxQ[/pro-player]

אליהן מצטרף אנדוניס רמוס, לו יצא סינגל חדש – ישן יחד עם הרכב ההיפ הופ goin’ through, שנקרא אדקסי, בסדר. מדובר למעשה בגרסא חדשה לשיר של רמוס עצמו משנת 1999, שכתב ניקוס פפד'ופולוס, והביצוע החדש לוקח את השיר למקום אחר לגמרי.

[pro-player width='530' height='350' type='video']http://www.youtube.com/watch?v=nv2DhSZN4sQ[/pro-player]

פגי זינה, שחוזרת לפעילות לאחר חופשת הלידה שלה נוטל חלק בדואט עם אנדוניס ורד'יס שנכתב על ידי ורד'יס בעצמו ונקרא Ti monaksia dikazw, הבדידות שופטת.

[pro-player width='530' height='350' type='video']http://www.youtube.com/watch?v=jISL_A4I9Ag[/pro-player]

ונסיים עם אלקיסטיס פרוטופסלטי, שאמנם לא הוציאה דואט, אבל הוציאה סינגל ראשון מתוך אלבום חדש שיצא באביב בו היא משתפת פעולה עם אוונת'יה רבוציקה שהלחינה את כל השירים. השיר נקרא טו גליפטו, הפסל, ואת מילותיו כתב אריס דבראקיס.

[pro-player width='530' height='350' type='video']http://www.youtube.com/watch?v=–c5jWqifO8[/pro-player]

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה