סינגלים חדשים

collage NEW SINGLES

למרות המשבר הכלכלי והקשיים שעוברים בחברות התקליטים ביון חדש יולי הביא אתו לא מעט סינגלים חדשים. במסגרת השנויים בחברות התקליטים, בהם מחליפות חברות קטנות את חברות התקליטים הבינלאומיות ביון ומייצגות אותן שם – לדגמה קובלט מיוזיק שהחליפה את יוניברסל, גם סוני מיוזיק יוצאת מיון וכנציגתה תשמש חברת תקליטים הנקראת feelgood, עוד שם חדש להתרגל אליו

מאת: שמרית ברמן

לכריסטוס חולידיס יש סינגל חדש מבית היוצר של הצמד קיריאקוס פפד'ופולוס ואיליאס פיליפו, שכתבו גם את הסינגל החדש של פאולה שיצא השבוע.  עוד שיר מיחד שיצא עכשיו הוא השיר החדש של נטסה בופיליו, דואט עם סטמוס סמסיס, סינגל ראשון מתוך אלבום שיצא בספטמבר. עוד זמרת שתוציא אלבום בספטמבר היא ראליה כריסטיד'ו שמוציאה גם היא סינגל ראשון מתוכו שחלקו ביוונית וחלקו בספרדית, אבל בניגוד למה שאפשר לחשב לא מדבר בשיר שתרגם מספרדית ליוונית אלא שיר שכריסטיד'ו עצמה הלחינה ונכתבו מלים במיוחד ללחן שלה גם ביוונית וגם בספרדית.

כריסטוס חולידיס – עיניים אינסופיות שלי

פאולה – מצבים סופיים

שם שהגיח השבוע היא איריני מרקורי שמנסה בשנה האחרונה להתקמבק, עם סינגל נוסף, ואם כבר הזכרנו קאמבקים אז עוד שם ששמענו פתאום  הוא שמו של   ד'ימיטריס קוקוטאס שגם הגיח עם סינגל חדש משלו שכתב והלחין לו אנד'ראס לאמברו וגם ד'יונסיס סכינאס במתקמבקים, עם סינגל בשם מיקונו.

דיוניסיס סכינאס – מיקונוס

לוסליקי דאדה יש סינגל חדש שכתב והלחין לה וסיליס ד'ימאס, וגם לאנד'ריאנה באבאלי יש שיר חדש, שנשמע קצת כמו ג'אז צועני שהיא הלחינה למלים של ניקוס מוראיטיס, הסינגל החדש נקרא חמשה צעדים,  שהוא שיר הנושא מתוך אלבומה החדש של באבאלי שתכף יצא וכלו יהיה בסגנון דומה. יאניס פלוטרכוס הוציא סינגל נוסף מתוך אלבומו האחרון, אחד מהשירים שהלחין עבורו יורגוס סבאניס.    גם לניקוס מקרופולוס יש סינגל חדש, שהלחין לו סטליוס מאריס, אלאנה פפיואנו הוציאה שיר חדש שהלחין עבורה כריסטוס ד'נטיס, ונסיים עם סינגל חדש של זמר צעיר בשם פאריס, שכתב לו יורגוס פפד'ופולוס – הסינגל החדש נקרא "פרוס טו פארון" – נכון לעכשיו.

פאריס – נכון לעכשיו

שווה לקרוא

ניקוס ורטיס בהופעה אחרונה לעונה

הזמר האהוב ניקוס ורטיס מופיע בערב חגיגי ואחרון לעונה ב-16 ביוני במועדון האיטון שבאתונה

השאר תגובה