הופעה

ניקוס קורקוליס: הצלחה, ובצידה משבר

קורקוליסניקוס נולד למשפחה מוזיקלית. כבר בצעירותו גילה אהבה וכשרון למוזיקה והוא נדד בין הערים הגדולות עד שהגיע לאתונה שם הוציא אל אלבומו הראשון, "סכנה". ניקוס הלך והפך להצלחה כאשר הוא סחף אחריו עוד ועוד מעריצים.

לרגל הגעתו לישראל – נביא בפניכם כתבות הנוגעות לחייו האישיים והמקצועיים של ניקוס קורקוליס. אנו גאים להציג בפניכם את הכתבה השנייה בסדרה.

מאת: אלינור פרארה

לאחר הוצאת האלבום הראשון שלו, הקריירה של ניקוס קורקוליס נסקה והמריאה והוא הפיק את אלבומו השני, "משחק עם האש", שהפך במהרה לפלטינה. שיר הנושא של האלבום היה ללהיט ענק, ושיחת היום נסובה סביב הזמר הצעיר מהעיר קאוולה. האלבום השלישי שלו, "לילה אחד בגן עדן", אפילו הצליח עוד יותר והפך לאלבום זהב. באלבום זה ניקוס שיתף פעולה עם המלחין המפורסם, קיריאקוס פאפאדופולוס וכן עם המשורר איליאס פילופו.

הכל הלך טוב לניקוס ונראה היה שהשמים הם הגבול. אך בקיץ 2001 גילה ניקוס כי לגורל יש תוכניות אחרות עבורו: בשיא הקריירה שלו, בעוד הוא עובד על אלבומו הרביעי – "עצמי", התגלתה בגופו של ניקוס מחלה נוראית: סרטן הלבלב. ניקוס עבר כמה וכמה בדיקות, אך כולן הראו את אותה תוצאה. הוא עבר טיפולים אך נראה היה שהם לא עזרו לו שכן הסרטן בגופו הלך והתפשט. הוא ביקש להיפרד מידידיו וקרוביו, אך אלו סרבו לכך שהוא ייכנע למחלה. הם ניסו לשכנע אותו לעזור לעצמו ולבקר במקום הנחשב קדוש לבני הדת הנוצרית, ההר אתוס, אף על פי שהוא היה חלש וחולה.

האם ניקוס יקשיב לעצת אוהביו? כיצד הוא יתמודד עם המחלה?

את התשובות לשאלות אלו נגלה בכתבה הבאה. בינתיים אנו ממליצים לכם לשמוע שלושה שירים משלושת אלבומיו של ניקוס, המוזכרים בכתבתנו:

שיר הנושא מתוך האלבום השני, "משחק עם האש"

שיר הנושא מתוך האלבום השלישי, "לילה אחד בגן עדן"

שיר הנושא מתוך האלבום הרביעי, "עצמי"

 

רוצים לקבל חדשות ועדכונים על ביקורו של ניקוס קורקוליס בישאל? הכנסו עכשיו לדף הרשמי בפייס בוק

שווה לקרוא

פרסום ראשון: הזמרת אלני ויטלי ביטלה את הופעתה בישראל בעקבות לחץ פרו-פלסטינאי

בעקבות לחץ פרו פלסטינאי, הזמרת היווניה אלני ויטלי ביטלה את השתתפותה במופע הענק של שלומי סרנגה, שיתקיים בשבוע הבא (שלישי, 28.5) בהאנגר 11. במקומה - סרנגה יארח את גדולת זמרות יוון פיצה פאפאדופולו

השאר תגובה