השעות הקשות של פאולה

הזמרת היווניה פאולה איבדה את אביה הבוקר אחרי תקופה ארוכה בה נלחם במלחת הסרטן

מאת: יוני איאטרו

paola mpampasהבוקר נודע כי הזמרת היוונייה פאולה איבדה את אביה שנלחם במחלת הסרטן וזאת לאחר 4 חודשים ארוכים של טיפולים קשים ואינטנסיביים בבתי חולים ביוון ובגרמניה. מקורבים סיפרו לנו כי פאולה ששדרה עסקים כרגיל, הייתה במשבר אישי עמוק בשל מחלת הסרטן בה חלה אביה שכאמור נפטר הבוקר בבית חולים פרטי באתונה.

רופאיו של אביה הכינו אותה ואת בני משפחתה כי ימיו ספורים והזמרת דאגה להיות לצידו לכל אורך התקופה, והבוקר כאמור לאחר שסיימה את הופעתה הגיעה לבית החולים ונפרדה ממנו. לצד פאולה ברגעיה הקשים נראו בעלה לשעבר שהוא גם מארגנה, פוטיס זוגלופיטיס וגם ביתם הקטנה פאולינה. ההלוויה תתקיים היום בשעות הצהריים בעיר מולדתו של אביה סיקיה שבחלקידיקי.

צוות לילות יוון וצוות גריק אול סטאר שהיה אמור לקבל את פניה של הזמרת בשבוע הבא לקראת המופע שתוכנן ב-17 בפברואר בהאנגר 11 בת"א משתתף בצערה של הזמרת ושל משתפחה ומאחל שלא ידעו עוד צער. פאולה בקשה באופן אישי למסור לכל מעריציה כי ברגע שתתאושש מהאבדה הגדולה היא תשמח להגיע לישראל להופעה במועד החדש שמתכונן כנראה ב-31 במאי.

צפו בקטע וידאו בו פאולה שרה לאביה את השיר "אתה הולך רחוק ממני"

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה