ההופעה החלומית של פאולה

לרגל אלבומה החדש "gine mazi mou ene" הופעה פאולה ב dream city Gazi  שבאתונה הנה סיקור ההופעה

בחסות חברת התקליטים בה היא חתומה Heaven music ותחנת הרדיו "ריתמוס" נערכה הופעה המוקדשת לכל להיטי אלבומה החדש הנושא את השם "gine mazi mou ene" – היה אחד עימי. באלבום 11 שירים המסתמנים כלהיטים אחד אחרי השני.  מסתבר כי ההחלטה של פאולה לעבור לחברת התקליטים Heaven music היתה מהנכונות ביותר עבורה. על האלבום החדש אחראים היוצרים אליאס פאפאדופולוס וקיריקוס פיליפו.

המועדון היה מלא באנשים עוד מהשעות המקודמות של הערב. מסתבר, שלפאולה יש לא מעט מעריצים. אך לא רק מעריצים הגיעו לערב המיוחד הזה בין האורחים נמצאו פגי זינה, יורגוס לירס, כריסטוס דנדיס ואישתו, אנטיפס, קוסטס מרטקיס, קונסטנטינוס ריגוס- במאי הוידיאו קליפים המוכשר וסטבנטו זמר ההיפ הופ.

לקראת השעה אחת ושלושים בלילה עלתה פאולה לבמה והחלה במופע הכלל את כל להטיה מהלבום החדש לאחר עברה ללהיטים המוכרים מכל הזמנים. גולת הכותרת של המופע היתה כאשר החלה פאולה להעלות לבמה את חברה וכך עלו פגי זינה, כריסטוס דנדיס, אנטיפס ואפילו סטבנטו אשר אילתר יחד עם פאולה.

בראיון קצר נשאלה פאולה על שיתוף הפעולה עם פגי זינה. "זהו שיתוף הפעולה הטוב ביותר שעשיתי עד כה. זה פשוט מעולה".

כשנשאלה פאולה אם יש  שיר שקיבלה אך דחתה והוא נהיה להיט? ענתה :"ואסיליס קראס נתן לי את השיר "opos palia" – כמו אז, זה שיר מדהים אך נאלצתי לסרב. בזמנו הרגשתי שהוא לא מתאים כי, השיר מדבר על הזמנים הישנים והטובים והרגשתי שאני יותר מדי צעירה לשיר אותו.

כשנשאלה על שיתוף הפעולה עם סאקיס רובס בחורף הקרוב ענתה כי כרגע אין שום דבר מתוכנן.

 

שווה לקרוא

בוליבר בר חוף – BOLIVAR BEACH BAR

החוף האקזוטי בוליבר שבאתונה מזמין אתכם להתפנק על החוף עם מוזיקה טובה וליהנות מבר-מסעדה מעולה בסגנון ים תיכוני | פתוח כל ימות השבוע

השאר תגובה