פגי זינה באלבום חדש

פגי זינה"אני חייבת לך עוד בכי"  הוא שמו של האלבום ששוחרר באופן רשמי בשבוע שעבר

מאת: אלינור פרארה

מועד הוצאת האלבום אינו מקרי: בשבוע שעבר, במקביל להוצאת האלבום, נפתחה עונת החורף במועדון "קוסמוסטייג'" (לשעבר מועדון "פיראוס 178"). זינה תופיע שם עם שירים מאלבומה החדש ולצידו של דימוס אנסטיאדיס.

השנה האחרונה של פגי זינה היתה עמוסה באירועים שמחים אך גם מצערים: בקיץ שעבר בעלה והמנהל האישי שלה, יורגוס לירס, אושפז בדחיפות לצורך ניתוח מעקפים. מספר חודשים לאחר מכן ילדה פגי את בתה הבכורה, אלקטרה. אך בצד השמחה, שוב, חוותה פגי זינה טרגדיה כאשר אביה החורג נפטר בפתאומיות משבץ מוחי יום לאחר שביקר אותה בבית החולים לרגל הולדת בתה.

כמו חייה העמוסים בשנה האחרונה, כך גם אלבומה החדש גדוש בשירים בסגנונות רבים: לייקה, זבקיקה, בלדות, רוק, חספיקה ועוד. באלבומה החדש פגי זינה משתפת פעולה, לראשונה בקריירה שלה, עם אמנים ויוצרים חדשים וותיקים: כריסטוס דאנדיס, וויקי גרודות'ורו, סטליוס רוקוס וקיריאקוס פאפאדופולוס. כל אלו מביאים רעננות וחדשנות לדיסקוגרפיה שלה ומבטיחים אלבום חדשני, מגוון ומעניין.

פגי זינה – הרעל (שיר מתוך אלבומה החדש)

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה