תכירו את פופי מליוטאקי

תכירו את הזמרת הכי צבעונית בשכונה – פופי מליוטאקי

פופי נולדה בכרתים ובאה ממשפחה בעלת רקע מוזיקלי עשיר. את הדיסק הראשון שלה הוציאה בתחילת 2006 והשני ב 2007.  פופי היא דמות צבעונית בעולם המוזיקה היוונית ביוון, היא פרובוקטיבית קולנית ואינה מפחדת לעורר שערוריות, גם כשהיא מופיעה בתוכניות טלויזיה מכובדות בערוצים השונים ביוון. אם תחפשו ביו טיוב את השם פופי מליוטקי תמצאו קטעים שאנחנו לצערנו, לא יכולים להעלות באתר.  לדוגמא, מגיש טלויזה בשם בשם לאקיס לאזופולוס מערוץ ALTER (שנסגר לא מכבר) צחק על משקלה  באחת מתוכניות,  פופי לקחה זאת ברוח טובה וכתבה את השיר "den eimai h Beypnce" – אני לא ביונסה, להיט שכבש את היו טיוב עם כ 100,000 צפיות.

עתה מוציאה פופי  דיסק חדש,  ממנו שחררה את הסינגל "ta kasana leme" – להתראות.  פופי תתארח בתוכנית "מה חדש?" עם חיים מאקיס טפלניס ואיון בראון ביום שלישי בין השעות 19:00 – 21:00 .

אין ספק שפופי היא הדמות הכי מרעננת בעולם המוזיקה היוונית ולנו לא נותר אלא לצפות למהלכים הבאים שלה, לבנתיים תהנו משירה החדש "להתראות".

שווה לקרוא

ונטי קלאב – VENTI CLUB

אחד ממקומות הבילוי הטובים ביותר בדאונטאון של אתונה ממוקם בפסירי וקוראים לו ונטי. המועדון עם מוזיקת המיינסטרים הבינלאומית תמיד נשאר מלא | ימי שישי ושבת

השאר תגובה