אנדוניס רמוס בישראל

אנדוניס רמוס, כובש הלבבות של יוון בהופעה בהיכל התרבות ראשון לציון ב  15.5.12

אנדוניס רמוס הצליח בעשור האחרון להפוך לכוכב עולה בתעשיית המוזיקה ביוון ארה"ב , אוסטרליה, דרום אפריקה ועוד. להיטיו הגיעו היישר לראשי מצעד הפיזמונים וזכו לאורך השנים למעמד של פלטינות ופלטינות משולשות. רמוס שיתף פעולה עם גדולי המלחינים ביוון ועם זמרים בולטים בינהם: יורגוס דאלארס , יאניס פאריוס ומרינלה שנחשבת לכוהנת הגדולה במוזיקה היוונית.

לראשונה בישראל כובש הלבבות היווני אנדוניס רמוס מגיע לפסטיבל האביב הבינלאומי בראשון לציון  למופע בלתי נשכח עם להיטיו הגדולים מכל הזמנים ושירים מהאלבום החדש. בעשור האחרון הפך רמוס לאחד מכוכבי הפופ היווני האהובים והמוכירים במדינה. הוא יליד גרמניה את הקריירה המוזיקלית שלו התחיל בגיל 12 בלימודי גיטרה

במשך שבע שנים הופיע בסלוניקי  ולאחר מכן בשנת  95 הופיע לראשונה באתונה עם אומנים בסדר גודל בינלאומי בינהם: דימיטריס מיטרופונוס, סטפניס קריקוליס מאריוס טוקאס,

אנדוניס רמוס הוחתם בסוני היוונית מידית בתחילת דרכו ואלבומו הראשון הנושא את שמו הגיע תוך מספר חודשים  למעמד של פלטינה וזכה להצלחה מסחררת ובכך למעשה קיבע את מעמדו של רמוס ככוכב עולה בשמי יוון. שלוש שנים מאוחר יותר כבר הוציא את אלבומו השני כשעל הלחנים חתומים סוללת מלחינים מהבולטים והמוערכים ביוון.

הוא המשיך לקולנוע וביצע את שיר הנושא  לסרט "אהבה היא פיל" שגרף את פסקול הזהב, המשיך להוציא  אלבומים נוספים שזכו גם להיות שירי נושא של תוכניות טלוויזיה מובילות. שיריו המשיכו לככב בצמרת מצעדי הפזימונים של תחנות הרדיו. יאניס פאריוס מהבולטים שבזמרי יוון  חלק איתו את הבמה במופע משותף, יורגוס דאלארס אירח אותו במופע שלו למשך חודש ימים באתונה בשנת 2009,

להיטיו עד היום  זוכים  לחיבוק חם מהקהל ומזכים את רמוס בפלטינה משולשת לכל  אלבום  שהוא מוציא, רמוס מינף את ההצלחה ויצא לסיבוב הופעות חובק עולם בסרביה, אוסטרליה, דרום אפריקה, ארה"ב  וקנדה כשכל ההופעות היו סולד אאוט. אחת ההופעות פורצות  הדרך שלו היתה כשחלק את הבמה עם 5 מלחינים בולטנים כשכל אחד מהם מופיע לצידו במשך 45 לילות. המופע הגרנזיוזי סחף אחריו קהל מעריצים גדול וביקורות נלהבות עד היום נחשב המופע הזה שיצא גם ב-DVD לנמכר והאהוב ביותר על הציבור ביוון.

הוא שיתף פעולה עם מרינלה מכוהנות הזמר היווני שחזרה לבמות אחרי  15 שנות שתיקה ופתחה את מופע הבכורה שלה לצידו של רמוס. הבולט בהופעותיו המימד הבינלאומי, האפקטים המיוחדים  והרפרטואר העשיר של שיריו.

בשנת 2008  חבר לחנוך רוזן שביים עבורו את המופע  " יום ולילה" מופע עם עשרות אקרובטים מרחבי העולם שזכה גם הוא לביקורות מפרגנות.

אנדוניס רמוס יופיע בפסטיבל אביב שבהיכל התרבות ראשון לציון ב 15.5.12, כרטיסים ניתן להשיג אצל נעמי לוי בטלפון 052-2121238.

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה