שלומי סרנגה שר קזנדג'ידיס

שלומי סרנגה חוגג עשרים שנות קריירה במופע מחווה לסטליוס קזנג'ידס

שלומי סרנגה יעלה לראשונה ביום חמישי, 6.9.12 על במת "האנגר 11" בתל אביב במופע "אני קיים", מופע מחווה לסטליוס קזנג'ידיס.

הקריירה של סרנגה החלה בגיל 18 וכללה תקופת שהות ארוכה ביוון, שם היה מופיע מדי ערב במועדונים היוקרתיים ברחבי יוון. בטרם מותו של קזנג'ידיס, במפגש נדיר של השניים הספיק להכתיר את שלומי סרנגה ליורשו.

היום, עשרים שנה אחרי, שלומי סרנגה סוגר מעגל ועושה כבוד לזמר האהוב עליו ביותר סטליוס קזנג'ידיס במופע מחווה מרגש, שמספר ושר את סיפור חייו המרתק. במופע יגיש סרנגה את להיטיו הגדולים של קזנג'ידיס לצד שירי הנשמה המרגשים ביותר.

קזנג'ידיס כונה "זמר העם" ושר אל האיש הפשוט. זמרים גדולים וותיקים כמו יורגוס דאלארס, חאריס אלקסיו ואריס סאן ועד לזמרים מהדור הצעיר ביוון – כולם ינקו מקזנג'ידיס וגדלו על המוזיקה שלו.  כמו כן, רבים משיריו זכו לגרסאות כיסוי ישראליות כגון: "אלינור" (זוהר ארגוב), "זינגואלה" (יהודה פוליקר), "הכל בגלל האהבה" (שלישיית גשר הירקון) ועוד.

בעזרת קטעי ארכיון והקלטות נדירות, להקה של 7 נגנים והקול העמוק שהפך לסמלו המסחרי – שלומי סרנגה חוגג עשרים שנות קריירה במחווה מרגשת למיתוס של המוזיקה היוונית – סטליוס קזנג'ידיס ולוקח את הקהל למסע קסום בזמן. מסע שעובר בין תחנות שונות בחייו של קזנג'ידיס – החל משיריו הראשונים, דרך הלהיטים הרבים שהקליט, תקופת מועדוני הלילה, האהבות הגדולות שרוממו אותו – אבל גם דירבנו  אותו לשיר שירי כאב מהיפים שנכתבו.

אהבתם את הכתבה נשמח אם תלחצו על כפתור הלייק

 

שווה לקרוא

פרסום ראשון: הזמרת אלני ויטלי ביטלה את הופעתה בישראל בעקבות לחץ פרו-פלסטינאי

בעקבות לחץ פרו פלסטינאי, הזמרת היווניה אלני ויטלי ביטלה את השתתפותה במופע הענק של שלומי סרנגה, שיתקיים בשבוע הבא (שלישי, 28.5) בהאנגר 11. במקומה - סרנגה יארח את גדולת זמרות יוון פיצה פאפאדופולו

השאר תגובה