על הבמה – הופעות קרובות

karras_paola_pantelidisהעולם הוא במה" אמר שייקספיר, וצדק: הבמות ביוון סוערות והאמנים מתחלפים עליהן בקצב מסחרר. ריכזנו עבורכם סיכום קצר של ההופעות המסתיימות ומתחילות בחודשים הקרובים

מאת: אלינור פרארה ושמרית ברמן

יורגוס מאזונאקיס וניקוס קורקוליס מסיימים עוד כשבועיים, ב – 30 במרץ, את סבב ההופעות שלהם. אבל אל דאגה, הבמות ביוון מציעות עוד שלל הופעות מעניינות ואנרגטיות. לדוגמא: פידה קוקסל המקסימה תשיר שירים מאלבומיה הכוללים גם שירים ממולדתה – תורכיה. היא תופיע ארבע פעמים במועדון הג'אז – Half note.

ההופעות של קוקסל מעניינות ומקוריות כי כל אחת מהן בעצם הוא הופעה שונה לחלוטין מקודמתה: ההופעה הראשונה שלה תיהיה ביום חמישי הקרוב ב-21 במרץ, ובו היא תשיר שירים שלה. אך ההופעה הבאה שלה, שתתקיים יום לאחר מכן תוקדש לנגנים יוונים שיתארחו אצלה, וינגנו על בוזוקי וקאנון. בנוסף, במופע זה יתארח גם מימיס פלסאס. ביום שבת, 23 במרץ המופע ייקרא "קסם המזרח" ויתמקד באלבומה החדש של קוקסל. המופע יוקדש לביצוע שירים עממיים מיוון ומתורכיה. המופע הרביעי שייערך ב – 24 במרץ יתמקד בבידור לילדים וקוקסל תארח מקהלת ילדים ותיאטרון בובות.

ההופעות המעניינות הבאות מבחינה כרונולוגית הן הופעתו של אלקינוס יואניד'יס אשר יופיע בפאז קלאב ב –30 במרץ והופעתה של מרינלה המארחת את קוסטס חטזיס בתאריכים 29-31 במרץ בהיכל הקונצרטים של סלוניקי.

NOTISSFAKIANAKIS2013במהלך חודש אפריל, וכנראה בשל חג הפסחא, כמות ההופעות מתמעטת, אך החל ממאי הבמות שוב תוססות: במהלך חודש מאי נוטיס ספאנאקיס יופיע באסטריה כשלצידו אגליקי איליאד'י. כמו כן, באותו חודש יחלו הופעותיהם של וסיליס קאראס, פאולה ופנדליס פנדלידיס אשר יגיעו ל"פוליטיה לייב קלאבינג" בסלוניקי למספר הופעות מוגבל.

האביב, אם כן, מתחיל בסערת הופעות מעניינות. ואולי האביב היווני התוסס הזה מרמז על קיץ חם ומעניין לא פחות!

שווה לקרוא

פרסום ראשון: הזמרת אלני ויטלי ביטלה את הופעתה בישראל בעקבות לחץ פרו-פלסטינאי

בעקבות לחץ פרו פלסטינאי, הזמרת היווניה אלני ויטלי ביטלה את השתתפותה במופע הענק של שלומי סרנגה, שיתקיים בשבוע הבא (שלישי, 28.5) בהאנגר 11. במקומה - סרנגה יארח את גדולת זמרות יוון פיצה פאפאדופולו

השאר תגובה