סיפור חיי

חאריס אלקסיו עולה בפעם הראשונה על במת התיאטרון בישראל על מנת לספר ולשיר רגעים מחייה

ALEXIOU

מאת: לילות יוון

חאריס אלקסיו (הידועה בכינוי החיבה שלה חארולה) הזמרת והיוצרת המיתולוגית מיוון תופיע בישראל, לראשונה במופע יוצא דופן- המשלב סיפורים אישיים ושירים ידועים על חייה האישיים המשולבים בהיסטוריה של יוון.

חאריס אלקסיו עולה בפעם הראשונה על במת התיאטרון על מנת לספר ולשיר רגעים מחייה, יורגוס ננוריס ביים את המופע המוסיקלי האישי הזה בכישרון רב ועם עבודת בימוי מרשימה, לבד על הבמה עם צ'לו,אקורדיון וגיטרה. היא שוזרת את חוט חייה  מילדותה ועד היום וחושפת עבורנו איך הפכה מחאריקליה הקטנה (שם נעוריה) לחאריס אלקסיו,ערב שמביא פסיפס שלם של חיים,תמונות,זיכרונות,מילים שלא נאמרו, רגעי חיים,מכתבים נצורים ,פתקים,חלומות,סיוטים,גלגולים קודמים, אהבות, חיוכים,הופעות,נסיעות, הגברים בחייה,השירים,האבא, הגאולה, הרצונות,ההתחייבות,הצחוק,הזיכרון. האדמה, השמחה,הגוף,הנפש,השכל, הקול.

חאריס המהוללת,שהקליטה,בכל הסגנונות,במשך 5 עשורים, למעלה מ-100 אלבומים אישיים ומשותפים עם גדולי היוצרים והזמרים היווניים,שזכו ברובם בפלטינה וזהב, וכ – 5 מיליון עותקים שזכו לפרסום בינלאומי, והופיעה במאות הופעות בהן צפו מיליונים ביוון וברחבי העולם. בנובמבר בישראל לשלוש הופעות בלבד , לקהל הישראלי מצפה חוויה של פעם בחיים, מומלץ מאוד מאוד.

המופעים יתקיימו בבית החייל בת"א בתאריכים 28-29-30/11 בשעה 20:30. לפרטים ולהזמנת כרטיסים חייגו ללילות יוון בטלפון: 03-9010960 שלוחה מספר 1 או בקרו באתר לאן בכתובת: http://goo.gl/miqvUy

 

 

 

 

 

 

 

 

שווה לקרוא

יורגוס ליבאניס מביא לנו את הקיץ!

יורגוס ליבאניס, אחד השמות הבולטים במוזיקה היוונית העכשווית, מוציא שיר חדש ומרענן בשם "Ftiahno kalokeria" (אני יוצר קיצים). השיר החדש מביא איתו ניחוח של חופש, חום ואהבה, בדיוק כמו שהקיץ היווני יודע להציע

השאר תגובה