‫טרזיס והשערורייה

פסחליס טרזיס בהופעה אחת בקפריסין – העלות 130,000 יורו

סערה המתחוללת בעולם המוזיקה היוונית, הזמר פסחליס טרזיס יעלה מופע יחיד בעיר פאפוס שבקפריסין בעלות של לא פחות מ 130,000 יורו. הסכום השערוריתי לטעתו נובע בשל מורכבותו של המופע. המפרט הטכני  אינו כולל הפקה מסובכת או חריגה מכל הפקה אחרת. ניתן להסיק כי  את  רוב הסכום יקבל טרזיס.  תוכלו לשפוט בעצמכם לפי הפירוט הבא: תשלום לאמן, הסדרי לינה ומזון, תשלום לנגנים וזמרי ליווי, אנשי סאונד ותאורה, טיסות מאתונה ללרנקה, הסעות מהשדה למלון ולאיצטדיון, הגברה, תאורה, גנרטורים, יחסי ציבור למופע. בנוסף ישנו מס של 10% שצריך לשלם לשלטונות קפריסין כלומר תוספת של 13,00 יורו, כמו כן פרסום המופע, זכויות שידור המופע וחסויות אינן נכללות בסכום הנקוב.

אתמול הכחישו מקורביו של טרזיס את הידיעה. היום התראיין ראש עריית פאפוס שאמר: "הסכום הוא עבור הקונצרט כולו ולא עבור טרזיס".

עדיין אם מקזזים את ההוצאות הכרוכות בהפקת מופע כזה' לטרזיס נשאר סכום לא מבוטל עבור הופעה אחת בקפריסין. אין ספק כי במצב הכלכלי הקשה השורר ביוון מעורר הדבר שערוריה גדולה.

שווה לקרוא

גליקריה, יורגוס דלאראס ועוד כוכבים בהופעה חגיגית לכבוד כריסטוס ניקולופולוס בספטמבר

המלחין הענק כריסטוס ניקולופולוס מציין 60 שנות קריירה בקונצרט יחיד ומיוחד בו יופיעו גדולי זמרי יוון – ביניהם גליקריה ויורגוס דלאראס - ויבצעו משיריו הנודעים לאורך השנים.

השאר תגובה