פסחליס טרזיס חוזר לבמות

terzis 2016 aהזמר האהוב שנעדר שנים מהבמות באתונה ישוב להופעות בקרוב

מאת: לילות יוון

לפני מספר ימים נודע לצוות אתר "לילות יוון" כי הזמר האוהב מתכוון לשוב להופעות לאחר תקופה ארוכה של הפסקה מהבוזוקיות ומחיי הלילה של אתונה. לפי הדברים הגיעו אלינו, הזמר ואיש העסקים האתונאי מארסוליס שמחזיק במספר מועדוני לילה, נמצאים בשלב של שיחות וקבלת החלטות בכל הנוגע לאופי המופעים והשכר וכבר בימים הקרובים תיצא הודעה רשמית על תחילת המופעים. המופעים מתוכננים להתקיים במהלך חודשי האביב והם יתקיימו ככל הנראה במועדון "איארה אודוס" שבאתונה.

עוד מספר דברים שמחזקים את שובו של הזמר האהוב הוא ביקורו המאוד מפתיע בסופ"ש האחרון במועדון "איארה אודוס" השייך כמובן לאיש העסקים מארסוליס, שם נראו השניים מבלים ובמהלך הערב הזמרת מלינה אסלנידו המופיעה לצד יאניס פאריוס הגישה לטרזיס את המקרופון והוא ביצע מספר שירים, כמו כן בימים אלה נמצא פסחליס טרזיס באולפן ההקלטות יחד עם המפיק, המלחין והבוזוקאי כריסטוס ניקולופולוס לצורך הקלטת אלבומו החדש, צעד אותו עושים זמרים רבים על מנת להגביר את חשיפת המופעים שלהם בכל תחילת עונה.

terzis 2016 b

מעוניינים לקבל עדכונים להזמין מקומות למופעיו של פסחליס טרזיס? צרו קשר עם מרכז ההזמנות של לילות יוון בטלפון 03-9010960 שלוחה 1 או בוואצאפ בטלפון 052-9964040.

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה