הופעה

הקאמבק של טרזיס – פסחליס טרזיס חוזר לבמות

PASXALISהיה מי שכבר ספד אותו, היה מי שנפרד.  אבל כמו עוף החול פסחליס טרזיס קם ממיטת חוליו וחזר בגדול

מאת: אלינור פרארה ואדם דוד

לפני שנה פסחליס טרזיס קיים שני מופעי ענק בקפריסין, והתחושה הכללית הייתה שמדובר במופעי פרידה. לכולם היה ידוע באותה עת על מחלת הסרטן בה לקה טרזיס. קודם להופעות, הודיע טרזיס על כך שהוא מתכוון להפסיק להופיע כדי להתמקד בהחלמה. טרזיס ביקש אותה עת לשהות ולבלות במחיצת משפחתו התומכת. אותה שנה הוא איבד את חברו הקרוב, דימיטריס מטרופאנוס, והמאורע השפיע עליו קשה מאוד ובוודאי אף תרם להחלטתו להפסיק להופיע. כולם חשבו שזה הסוף, והמופעים בקפריסין רק העצימו הרגשה זו.

טרזיס החל את הקריירה שלו במועדונים קטנים בסלוניקי ולאחר מכן הוא עבר לאתונה על מנת ללוות זמרים מוכרים וגדולים. עם הזמן הקהל הבין שטרזיס אינו נופל מכל זמר אחר, והאהדה אליו הלכה וגדלה. לאט לאט הפך טרזיס לאחד ממובילי מוזיקת הלייקה ביוון. הגילוי על המחלה המקוננת בגופו של טרזיס קטעהבאכזריות את הקריירה ארוכת השנים של אמן ייחודי ואהוב זה. אך מסתבר שכולנו מיהרנו להספיד את טרזיס.

טרזיס מתוך ההופעה החיה בפטרה ב-17 ביוני 2013

לפני כחודש יצאה הודעה מפתיעה לפיה מתכנן טרזיס סיבוב הופעות נוסף. הקהל הגיב בהיסטריה והכרטיסים להופעה נחטפו, למרות המצב הכלכלי הקשה. הכרטיסים להופעתו של טרזיס בפטרה אזלו זמן רב לפני שהמופע התקיים בפועל. וטרזיס סיפק את הסחורה: ההשקעה במופע בעיר פטרה הייתה גרנדיוזית, את השירים ליוו זיקוקים. טרזיס הרזה המון ונראה טוב מתמיד, ועלה לבמה בג'ינס וטי-שירט, כאילו חזר לימי נעוריו. הלהקה שליוותה את טרזיס עשתה עבודה מצויינת, וטרזיס הלהיב את הקהל בכריזמה שלו, בקול הייחודי שלו ובשלל להיטיו מהקריירה ארוכת השנים שלו. האווירה היתה מחשמלת, והקהל הנלהב קיבל הופעה נדירה ובלתי נשכחת. כל אלו מעלים את רף הציפיות מטרזיס והמעריצים מצפים לסבב הופעות מיוחד ואנרגטי.

לכל המעוניינים לרכוש כרטיסים להופעות של טרזיס ניתן לחייג למערכת "לילות יוון" בטלפון: 078-3336447

או 052-8382838 או לקבל פרטים בדף הבא: https://leylotyavan.co.il/tours/terzislive2013rodos/

שווה לקרוא

יורגוס ליבאניס מביא לנו את הקיץ!

יורגוס ליבאניס, אחד השמות הבולטים במוזיקה היוונית העכשווית, מוציא שיר חדש ומרענן בשם "Ftiahno kalokeria" (אני יוצר קיצים). השיר החדש מביא איתו ניחוח של חופש, חום ואהבה, בדיוק כמו שהקיץ היווני יודע להציע

השאר תגובה