"אציל אך גם פרחח" – קאראס באלבום חדש

Booklet_Karrasאלבומו החדש של ואסיליס קאראס כבר כאן –  בלעדי לרדיו כחול-יוון

מאת: עפר אדיב

ואסיליס קאראס, הנחשב לזמר האהוב ביוון, ממשיך את דרכו בז'אנר ה'לייקו' העכשווי יחד עם המלחין המוכשר, פיבוס. שני ענקי הז'אנר החליטו לחבור יחדיו לאחר 14 שנים, ומביאים לנו את אלבומם החדש העונה לשם: "אציל אך גם פרחח" (''Kirios ma ke alitis). הזמר הדגול, קאראס, נולד בשנת 1953. לאורך השנים התאפיין קאראס בביצוע שירי אהבה עממיים, יחד עם קולו הנמוך וסגנונו המיוחד. הבחור שגדל ברחובות סלוניקי, ביצע את הופעתו הראשונה בסוף שנות ה-60 במועדון "Evosmos ופרץ לתודעת המאזינים כבר בשנות ה-70 המוקדמות.

פיבוס, שנולד בשנת 1971, הפך במשך השנים למשורר ידוע ואהוב ביוון והן בקפריסין. פיבוס שיתף פעולה עם אמנים יווניים ידועים, כמו: דספינה ונדי וקטי גארבי, לצד אמנים רבים אחרים מיוון ומקפריסין. לאחר הצלחתם של להיטים רבים, ביניהם: "דיליטריו","אפורו","טילפוניסה מו","פנומנו","טי אסת'אנסה יא מנה", "פיטה טיס" ועוד, החליטו השניים, קאראס ופיבוס, לחדש את שיתוף הפעולה שלהם ולהביא לנו שניים-עשר שירים חדשים.

האלבום החדש שוחרר אתמול ביוון באופן רשמי לכל חנויות התקליטים. כפי שהובטח, אתם מוזמנים ליהנות מספיישל מיוחד של כלל שירי האלבום החדש, שישודר בתכנית "שולחן במה" עם דני אבודרהם, יום רביעי 11 בספטמבר, בשעה 21:00 ,רק ברדיו כחול-יוון!

טעימה ראשונה של השירים החדשים:

ואסיליס קאראס – "עקשנית"

ואסיליס קאראס – "אהבתי המלנכולית"

ואסיליס קאראס – "180 מעלות"

ואסיליס קאראס – "יעבור לה"

שווה לקרוא

ניקוס ורטיס בהופעה אחרונה לעונה

הזמר האהוב ניקוס ורטיס מופיע בערב חגיגי ואחרון לעונה ב-16 ביוני במועדון האיטון שבאתונה

השאר תגובה