הופעה

ניקוס ורטיס בהאנגר… אז מה היה לנו שם?

הבמה המסתובבת בהאנגר 11, לא ראתה פרץ אנרגיה שכזה עד ששרית חדד קראה לניקוס ורטיס לעלות לבמה ב-28 באפריל. ורטיס הגיע להבלחה בהופעתה של חדד, לכבוד השקת האלבום "עשרים" , בו ניתן לשמוע את הלהיט המצליח של השניים "משחק החיים". עם הצלחת הדואט אי-אפשר היה שלא לצפות להופעה החיה הראשונה של חדד וורטיס ביחד ולבדוק אם הכימיה המצוינת ברדיו עוברת את מבחן הבמה.
לאחר ציפייה ארוכה ושמיעת מיטב להיטיה של שרית חדד, נשמעת הקריאה לניקוס ורטיס. אפשר היה לזהות את קהל המעריצים הגדול שהביא איתו ורטיס מעורר את המבנה. ורטיס עולה לבמה בקבלת פנים חמה ואוהבת של חדד, השניים שרים יחד את הדואט "משחק החיים", כשתוך כדי חדד מלווה את ורטיס סביב הבמה ומציגה לו את הקהל. ורטיס, שנראה מאושר מקבלת הפנים, נותן ביצוע קולי מעולה ואפילו מפרגן לקהל בפזמון בעברית.
הדואט נגמר ושרית חדד משאירה את ניקוס להשאר לבד עם מחיאות הכפיים של הקהל, לשלושה שירים נוספים. השיר הראשון ששר ורטיס הוא הלהיט הגדול והמעורר שלו "מונו גיה סנה" ונראה שגם הוא היה מופתע שהקהל מכיר היטב את המילים. השיר השני ששר הוא "פיה אסי", שמוכר לכולם מגרסת הכיסוי הישראלית, של אייל גולן, "זה אני". ורטיס עושה דרכו מסביב לבמה ומחזיר לקהל אהבה תוך כדי שהוא אוסף זרי פרחים. השיר האחרון ששר ורטיס הוא הלהיט "פס טו מו קסנה" בקסם ובחיוך הייחודיים לו.
בסיום השיר, שרית חדד מקבלת חזרה את המושכות, לא לפני שהזוג מבצע שוב את הדואט ומזמינה את הקהל להופעה שלו בארץ. ורטיס עוזב את הקהל בחיוך גדול, משאיר את כולם עם טעם של עוד וציפייה גדולה יותר להופעה הבאה שלו בישראל.

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני