ואסילס קאראס ואנה ויסי עושים איחוד

מסתמן שיתוף פעולה בין ואסיליס קארס לאנה ויסי בחורף הקרוב

בשלושת השנים האחרונות התחיל ואסיליס קארס את הופעתיו בחורף בסלוניקי במועדון ה Fix Live, השנה יחרוג ממנהגו ויתחיל את הופעות החורף באתונה.

מגעים בין קארס לאנשי העסקים של חיי הלילה החלו זה מכבר, ומסתמנים הבנות והסכמות לגבי שם המועדון וכן צירופה של אנה ויסי להופעה המשותפת.

די ברור כי, לפי כל התחזיות, בעונת החורף הקרובה, לא יהיה קל לגרום לאנשים לבלות במועדונים. הרצון לחדש ולהפתיע גורם לשיתופי פעולה בין אומנים המייצגים ז'אנרים שונים במוזיקה היוונית, כדי למלא כמה שיותר מקומות במועדון. ראינו כבר את אנטיפס וסאקיס רובס מופיעים ביחד, את להקת ההיפ הופ ואגס משודכת למופע החורף שעבר של קארס ומאקרופולוס ואפילו דובר על הופעה משותפת של פלוטרכוס עם מיטרופנוס לפני שהלך לעולמו.

אין ספק שבחורף הקרוב נמצא עוד שיתופי פעולה מקצוות שונים של המוזיקה היוונית על הבמות. לנו נותר רק לקוות כי, ההופעות האלה באמת יהיו טובות ואכן יצליחו למלא את המועדונים.

שווה לקרוא

ענקי הזמר ביוון מצדיעים לתמלילן לפטריס פפדופולוס עם הופעה חגיגית בספטמבר!

מופע מחווה ענק לתמלילן האגדי לפטריס פפדופולוס יערך בספטמבר הקרוב באתונה בהשתתפות כמה מהזמרים החשובים ביותר ביוון, ביניהם גליקריה, יורגוס דלאראס, אלפתריה ארווניטקי, דימיטריס באסיס, אנדוניס רמוס ועוד רבים אחרים.