הופעה

שלומי סרנגה חוגג 30 שנות קריירה!

שלומי סרנגה, שגריר המוזיקה היוונית בישראל, חוגג 30 שנות קריירה במופע חגיגי ענק בהאנגר 11 בתל אביב. אורחת מיוחדת: אלני ויטלי

קרדיט תמונה: פזית שחר

שלומי סרנגה, שאחראי על צמיחתה המחודשת של המוזיקה היוונית בישראל יעלה לראשונה על במת האנגר 11 במופע יחיד, כשהוא מלווה בלהקתו מאתונה, המונה 11 נגנים מהשורה הראשונה ביוון ויארח את הזמרת היוונייה הבינלאומית בעלת הקול הייחודי – אלני ויטלי, גדולת זמרות יוון. יחד יבצעו השניים דואטים מיוחדים ומפתיעים.

בשנים האחרונות, במקביל להופעותיו בישראל, שלומי סרנגה נמצא על קו תל אביב – אתונה, מלווה בלהקתו מאתונה. במופע סוחף ומרגש במיוחד שלומי סרנגה יבצע את כל להיטיו הגדולים והקלאסיקות היפות של המוזיקה היוונית בניצוחו של המאסטרו היווני ונגליס וסיליו.

מה שהחל לפני 30 שנה במועדונים היווניים המיתולוגים בארץ, המשיך לקריירה מוסיקאלית מפוארת בארץ וגם ביוון. ההופעות, ההצלחות, התרבות היוונית אשר ספג, תקופת שהות ארוכה ביוון, שם היה מופיע מדי ערב  במועדון הלילה האתונאי היוקרתי – "חבית הזהב" ככוכב המועדון והפופולריות בקרב העם היווני, בעיקר בשל הדמיון הגדול לקולו של הזמר היווני סטליוס קזנג'ידיס, אשר הכתיר את שלומי סרנגה ליורשו היוו את הפריצה הגדולה שלו.

הקריירה המפוארת של שלומי סרנגה מהווה אבן דרך במוזיקה היוונית, אשר נסללה עם השנים והפכה אותו לזמר המוביל ביותר במוזיקה היוונית בארץ.

שלומי סרנגה: "אני שמח ונרגש לקראת המופע. כל הזיכרונות, כל החוויות וכל הרגעים היפים במופע שמבחינתי הוא רגע אישי ומיוחד בקריירה והפעם עם הלהקה שלי מאתונה על הבמה בישראל ביחד עם אלני ויטלי הענקית שאני מאוד אוהב ומתרגש לארח. את שאר האורחים וההפתעות אנחנו שומרים בסוד לערב המופע, מחכה לפגוש אתכם ולחגוג איתכם".

 

יום שלישי , 28.05.24 – האנגר 11, נמל תל אביב
בשעה: 21:30, פתיחת דלתות: 20:00
כרטיסים: קופת תל אביב 2207*
(המופע בישיבה סביב שולחנות)

שווה לקרוא

פאולה תופיע במועדון הקטאליה לעונת הקיץ 2024

לאחר עונת חורף מוצלחת במיוחד באתונה, פאולה האהובה תופיע מסוף מאי במועדון הקטאליה שבעיר הולדתה …

השאר תגובה