הופעה

פיבוס חוגג 20

הכותב, המלחין והמפיק המוכשר ביותר ביון מסכם 20 שנות קריריה

פיבוס הוא כותב, המלחין ומפיק מוזקלי  שהטביע את חותמו על מוזיקת הלאיקה והפופ המודרני היווני בשנות התשעים ובעשור הראשון של שנות האלפיים. אלבומים בהפקתו נמכרו בכשלוש וחצי מליון עותקים.  פיבוס ידוע בעיקר בעקבות שיתוף הפעולה עם הזמרות דספינה ואנדי, אלי קוקינו וקטי גרבי, אך לא רק, יאניס פאריוס, ואסיליס קאראס, פסכליס טרזיס, נטשה ת'יאודורידו ויורגוס מאזוניקיס הם רק חלק קטן מעשרות הזמרים עימם שיתף פעולה בשני העשורים האחרונים.

פיבוס הגיע לאלבומי פלטינה בשוק המוזיקה היוונית כמעט עם כל אלבום אותו הפיק וזכה בפרסי תעשיית המוזיקה. בשנת 2001 ביחד עם דספינה ואנדי, קיבלו את התואר "האמן היווני הנמכר ביותר בעולם לשנת 2001" מטעם word music awads וזאת על האלבום "gia".  הצלחתו  של האלבום העמידה את פיבוס במקום הראשון במצעד הבילבורד האמריקאי ומבמצעדי הדאנס באנגליה.

באוקטובר 2009 לאחר תשע שנות עבודה בחברת התקליטים "האוון מיוזיק" , הקים פיבוס חברת הפקות  משלו בשם "the spicy efect" . מייד הוחתמו בחברה דספינה ואנדי, אלי קוקינו, נינו, ת'אנוס פטרליס ועוד רבים אחרים, מוכרים יותר ומוכרים פחות.

ב24 לספטמבר יציין פיבוס 20 שנות קרירה בחגיגה גרנדיוזית באיצטדיון האולימפי שבאתונה. פרטים על האירוע המדובר ביותר בתעשיית המוזיקה היוונית יגיעו בהמשך.

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה